سه شنبه, 06 آبان 1399 ساعت 07:46 ق ظ - 10(Oct) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مالک باشگاه تراکتور خبر داد که هیچ بازیکنان و کادر فنی تیم تراکتور به ویروس کرونا دچار نشده است.

 محمدرضا زنوزی مطلق در برنامه فرمول یک شبکه یک سیمای کشور گفت: خوشبختانه هیچ کس از تیم ما کرونا نگرفته و از امروز تمرینات تیم تراکتور هم تعطیل شد تا ببینیم چه تصمیمی  در آینده گرفته می‌شود.

مالک باشگاه تراکتور افزود: پیش‌بینی می‌کنم امسال در کل جهان دیگر فوتبال برگزار نشود و بهتر هم هست که برگزار نشود، چون که ارزش انسان بسیار بیشتر است."

وی در مورد این روزهای کرونایی کشور و جهان گفت: روزهای بد تمام می‌شود و روزهای خوش فرا می‌رسد؛ به تمام هموطنان نوید می‌دهیم که روزهای خوبی پیش‌ رو است. تشکر ویژه دارم از کسانی که در جریانات اخیر، هم‌وطنان را مداوا می‌کنند.

نوزی بیان کرد: گروه پشتیبانی، پزشکان و پرستاران که برای رسیدن مردم به آرامش کمک می‌کنند و تشکر ویژه‌تر دارم از این افراد که از زندگی‌شان زندگی می‌بخشند و متاسفانه چندین کادر پزشکی و پرستار به تازگی فوت کرده‌اند.

وی تصریح کرد: وضعیت کشورمان در حالت بحرانی است و انتظار داریم مردم نترسند، مردم، مسئولان و کادر پزشکی همه کار خود را انجام می‌دهند و این بحران را هم مثل بحران‌های بزرگتر از این، پشت سر می گذاریم. کمی کارهای کسب و کار به مشکل برخورده و انتظار دارم مسئولان وارد موضوع شده و صاحبان بنگاه‌های اقتصادی را حمایت کنند؛ به ویژه بنگاه های کوچک را کمک کنند. شاید کسی باشد که با فروش خانه و بدهی آن چنانی، کارگاه کوچک ساخته است و برای خانه کسب روزی حلال کند، این افراد نیازمند کمک‌رسانی هستند و مسئولان با صدور بخشنامه کمک می‌کنند، اما انتظار بیشتری داریم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386