چهارشنبه, 01 بهمن 1399 ساعت 07:37 ب ظ - 01(Jan) 20 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

مسعود شجاعی نخستین شکست خود را به عنوان مسئول فنی تراکتور تجربه کرد.

 

تیم تراکتور با گل دقایق پایانی مقابل صنعت نفت آبادان شکست خورد تا از صعود به صدر جدول رده بندی لیگ برتر ناکام بماند. این نخستین شکست تراکتور پس از اخراج علیرضا منصوریان نیز محسوب می‌شود که شمار باخت های این تیم را به عدد ۲ رساند.

دومین شکست تی تی ها در شرایطی رقم خورد که مسئولیت فنی تراکتور برعهده مسعود شجاعی است و برادر او محمود، عباس چمنیان و همچنین مربی سابقش علی نیکبخت او را در این امر کمک می‌کنند.

شجاعی امروز هم روی نیمکت حضور داشت تا برای پنجمین بازی متوالی به میدان نرود. او کنار خط بازیکنان را هدایت می‌کرد اما این بار برخلاف دو بازی قبلی نتوانست تبریزی ها را به پیروزی برساند.

نکته جالب این که شکست تراکتور در مقابل تیم سابق مسعود شجاعی یعنی صنعت نفت آبادان بود. طرفداران این تیم باتوجه به رگ و ریشه آبادانی او علاقه وافری به این بازیکن - مربی دارند و روز گذشته هم از وی تجلیل کردند اما در زمین مسابقه موفق به شکست شجاعی شدند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386