چهارشنبه, 01 بهمن 1399 ساعت 07:03 ب ظ - 01(Jan) 20 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

مالک تراکتور درباره آخرین وضعیت ساخت ورزشگاه اختصاصی برای این تیم گفت: ساخت استادیوم در اولویت ماست و با شهردار تبریز هم صحبت کردیم.

 

محمدرضا زنوزی درباره آخرین وضعیت ساخت ورزشگاه اختصاصی برای این تیم اظهار داشت: ساخت استادیوم در اولویت ماست و با شهردار تبریز هم صحبت کردیم. باید از نظر شهرسازی هم در منطقه مناسبی قرار بگیرد که دچار مشکل نشویم. فعلاً دو زمین معرفی کردند که شرایط لازم را نداشت. می‌خواهیم به محض مشخص شدن زمین، سریعاً اقدام کنیم. بعد از ورود باشگاه به بورس، کارهای این ورزشگاه هم شروع خواهد شد. به هر حال در مورد برنامه‌های زیرساختی و اقتصادی آقای سیاح توضیحات بیشتری ارائه خواهند داد.

مدیران وقت باشگاه نقل و انتقالات را به خوبی پوشش ندادند

وی درباره میزان رضایت خود از نقل و انتقالات باشگاه تراکتور عنوان کرد: به نظر من در لیگ دیداری مانند بازی ما با صنعت نفت انجام نشده بود. قبول دارم نقاط ضعفی داریم. من یک سری از مسائل نقل و انتقالات را به مسوولان وقت سپردم که این نقاط ضعف را به خوبی پوشش ندادند. در نیم فصل برنامه‌ریزی خواهیم کرد تا پوشش لازم نسبت به نقاط ضعف مان انجام شود.

مشاوره خوبی به سلیمی ندادند

مالک باشگاه تراکتور درباره آخرین وضعیت بازگشت ایمان سلیمی به این تیم گفت: وی قرارداد خود را یک طرفه فسخ کرده و ما منتظر حکم کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال هستیم. می‌توانیم قرارداد را منتشر کنیم، اما او بازیکن مودب و خیلی خوبی است. برخی افراد مشاوره خوبی به او ندادند و قطعاً کار او قانونی نبوده است. در قرارداد او حق فسخ برای باشگاه خارجی قید شده بود. اگر با باشگاه خارجی قرارداد می‌بست، نمی‌توانستیم ادعایی بکنیم.

قبل از صادر شدن حکم علیه سلیمی خواهش می‌کنم به تراکتور بازگردد

زنوزی اضافه کرد: قبل از اینکه سلیمی از تراکتور جدا شود، قراردادش را فسخ کرده و احتمال می‌دهم این رأی به نفع ما صادر شود. قبل از صدور رأی، نزد هواداران از ایمان سلیمی خواهش می‌کنم که بر سر قراردادش برگردد. اگر حکم صادر شود، ما هم نمی‌توانیم برای او کاری بکنیم.

نماینده ما با وکیل پاریس سن ژرمن در قطر مذاکره کرد

وی درباره عقد قرارداد با برخی باشگاه‌های اروپایی مانند بشیکتاش توضیح داد:‌هفته آینده با مسوولان باشگاه بشیکتاش جلسه خواهم داشت. همکاری اقتصادی و ورزشی با هم همکاری می‌کنیم و ان‌شاءالله اتفاقات خوبی خواهد افتاد. وکیل ما با وکیل باشگاه پاریس سن ژرمن در قطر مکاتباتی داشته است که نباید این‌ها رسانه‌ای می‌شد. فکر می‌کنم در آینده اتفاقات خوبی رقم می‌خورد و ان‌شاءالله اگر بتوانیم این کار را انجام بدهیم، برای اولین بار است که چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد. ما می‌توانیم بازیکنان خوبی را برای لیگ فرانسه ترانسفر کنیم.

مالک باشگاه تراکتور درباره دلیل کندی عملکرد اپلیکیشن تراپ گفت: درمورد تراپ، آقای سیاح بهتر می‌توانند پاسخگو باشند.

در ایران مربی‌ای برای جایگزینی شجاعی نداریم

زنوزی درباره اینکه آیا این باشگاه تا پایان فصل از مسعود شجاعی به عنوان سرمربی استفاده می‌کند، توضیح داد:در داخل ایران، مربی که جایگزین شجاعی شود، نداریم. ما باید دنبال راضی کردن مسعود برای قبول این مسوولیت سنگین شویم. از هواداران هم می‌خواهم که با حمایت‌های‌شان به او دلگرمی بدهند. من و مدیران باشگاه هم تلاش می‌کنیم که با شجاعی قرارداد بلندمدت ببندیم تا خیال هواداران راحت شود.

شجاعی تا 3-2 سال دیگر می‌تواند بازی کند

وی افزود:‌ فوتبال شجاعی را تمام شده نمی‌دانم و او می تواند دو، سه سال در سطح ممتاز بازی کند. او فوتبال خاصی را ارائه می‌دهد. وی جزو 5، 6 بازیکن بزرگ ایران است که در دنیا مطرح شده و در سطح اول فوتبال دنیا حضور داشته است. از شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج‌صفی تشکر می‌کنم. این‌ها بازیکنان بزرگی هستند.

هواداران به کارهای یک مجری کاری نداشته باشند زیرا ما تراکتور‌ی‌ها وطن‌پرست هستیم

مالک باشگاه تراکتور ادامه داد: من یک انسان هستم و می‌توانم اشتباه کنم که از هواداران عذرخواهی می‌کنم. هواداران با اینکه یک مجری چه کاری انجام داده، کاری نداشته باشند. ایران متعلق به همه ماست و همه ما وطن‌پرست هستیم.

ادب و شخصیت مردم آذربایجان معروف است و ان‌شاءالله این خاطیان نیز اصلاح می‌شوند

زنوزی ادامه داد: مردم آذربایجان همیشه در طول تاریخ برای ایران جان خودشان را داده‌اند. ناملایمتی‌ها و خطای 10 نفر نباید باعث شود که با آنها خارج از آداب رفتار کنیم. ادب و شخصیت مردم آذربایجان معروف است و ان‌شاءالله این خاطیان نیز اصلاح می‌شوند. ما تُرکِ ایران هستیم. از همه شما تشکر می‌کنم. هر کم و کاستی که وجود داشت، با بزرگی خودتان من را ببخشید. ان‌شاءالله سعی می‌کنیم بیشتر به شما خدمت کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386