چهارشنبه, 09 آذر 1401 ساعت 08:43 ب ظ - 11(Nov) 30 2022

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

روزنامه‌نگاری حاشیه‌نگار یا توسعه‌گر

on شنبه, 28 آبان 1401 11:53
روزنامه‌نگاری حاشیه‌نگار یا توسعه‌گر

علی عباسی- متاسفم و با این اظهار تاسف باید بگویم سمت و سوی اکثر نوشته ها، تولیدات و بسته های محتوایی ما روزنامه‌نگاران آذربایجانی بیشتر از آنچه که در راستای...

چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 24656

 مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی از برگزاری نخستین دوره مسابقات موتورسواری اندورو قهرمانی کشور با عنوان "جام تبریز" به میزبانی تفرجگاه عون بن علی خبر داد.

 

بابک دانش پناه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: به منظور معرفی ظرفیت های گردشگری و پتانسیل بالای تفرجگاه عون بن علی، نخستین دوره رقابت های موتورسواری اندورو قهرمانی کشور به میزبانی تبریز برگزار می شود.

وی با اعلام اینکه این مسابقات حکم انتخابی تیم ملی را دارد، گفت: طبق هماهنگی هایی که با فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی کشور انجام شده، قرار است علاوه بر حضور مربیان تیم ملی، ۶۰ ورزشکار از قهرمانان برتر این رشته ورزشی در مسابقات جام تبریز شرکت کنند.

دانش پناه با اشاره به تداوم برگزاری مسابقات موتورسواری جام تبریز در سالهای آینده، افزود: بر اساس پیگیری کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز، دومین دوره این مسابقات سال آینده به صورت بین المللی و با حضور ورزشکاران کشورهای خارجی برگزار خواهد شد.

بنا بر اعلام دانش پناه، این رقابت ها طی روزهای ۲۶ و ۲۷ ماه جاری در تفرجگاه عون بن علی برگزار می شود. مراسم افتتاحیه این مسابقات از ساعت ۹ صبح پنجشنبه در محوطه دور استخر و همزمان با مسابقه مقدماتی که شامل عبور از موانع است، برگزار می شود.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

صندوق عدالت قاجاری

صندوق عدالت قاجاری

آی نیوز؛ رسول پورزمانی - یکی از موارد مهم مربوط به دوره قاجار که عموم ایرانیان آگاهی چندانی از آن ندارند و مربوط به دوران ناصرالدین شاه می شود تشکیل...

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه مارالان - چهارسوق - کوی پیشنمازی - پاساژ پیشنمازی پلاک 21 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2022
1401 - 1386