چهارشنبه, 09 آذر 1401 ساعت 07:46 ب ظ - 11(Nov) 30 2022

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

روزنامه‌نگاری حاشیه‌نگار یا توسعه‌گر

on شنبه, 28 آبان 1401 11:53
روزنامه‌نگاری حاشیه‌نگار یا توسعه‌گر

علی عباسی- متاسفم و با این اظهار تاسف باید بگویم سمت و سوی اکثر نوشته ها، تولیدات و بسته های محتوایی ما روزنامه‌نگاران آذربایجانی بیشتر از آنچه که در راستای...

چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 24661

 رئیس کمیته سپک‌تاکرای آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه مرحله نهایی اردوی آماده‌سازی تیم ملی امید سپک‌تاکرا جهت اعزام به مسابقات جهانی کره جنوبی در حال برگزاری است، گفت: «مسعود فرمانی» و «ساسان ملک‌نژاد» از مراغه نیز در این اردو حضور دارند.

 

«غلامرضا عبدی» روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: برگزاری این اردوی آماده‌سازی تا ۲۸ آبانماه در سالن ورزشی انقلاب زنجان ادامه می‌یابد و اعضای تیم ملی امید اول آذرماه به کره جنوبی اعزام می‌شوند.

وی تعداد ورزشکاران حاضر در این اردو را ۱۰ نفر اعلام و بیان کرد: «فرمانی» پیش از این و در سال ۲۰۱۹ میلادی همراه با تیم ملی در مسابقات جهانی تایلند روی سکوی قهرمانی ایستاده است و «ملک‌نژاد» نیز سال‌ها سابقه عضویت در تیم ملی را دارد.

وی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه هر دو این بازیکنان یا حداقل یکی از آنان به کره جنوبی اعزام شوند، اضافه کرد: هر دو آنان در وضعیت عالی آمادگی قرار دارند و احتمال حضورشان در تیم ملی زیاد است.

به گفته وی «فرمانی» در نقش اسپکر و «ملک‌نژاد» نیز در پست پاسور بازی می‌کنند و در صورت راهیابی به لیست نهایی تیم ملی امید، نقش موثری در این تیم خواهند داشت.

به گزارش ایرنا در مسابقات سپک‌تاکرا هر تیمی که بتواند ۲ ست از سه ست بازی را از آن خود کند، برنده مسابقه خواهد بود.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

صندوق عدالت قاجاری

صندوق عدالت قاجاری

آی نیوز؛ رسول پورزمانی - یکی از موارد مهم مربوط به دوره قاجار که عموم ایرانیان آگاهی چندانی از آن ندارند و مربوط به دوران ناصرالدین شاه می شود تشکیل...

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه مارالان - چهارسوق - کوی پیشنمازی - پاساژ پیشنمازی پلاک 21 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2022
1401 - 1386