جمعه, 28 شهریور 1399 ساعت 05:29 ب ظ - 09(Sep) 18 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 2586

فیروز کریمی سرمربی ملوان که همواره از کنار خط بازیکنان خود را با حرکات دست و شماره های قراردادی در زمین آرایش می دهد امروز مورد خشم داور قرار گرفت .

در نیمه دوم بازی گسترش فولاد – ملوان، کریمی که دوباره از لب خط با حرکات خاص به بازیکنان چیزهایی را تذکر می داد، ناگهان داور غلامرضا جباری و داور چهارم را مقابل خود دید که با توضیح طولانی آنها را قانع کرد .

محمد قدیربحری دستیار فروز کریمی در این باره گفت: در نیمه دوم کلمات رمزی تیم ملوان مانند شماره پنج و کارت را به بازیکنان اعلام می کردیم که قاضی میدان از این الفاظ برداشت دیگری داشت که به سمت نیمکت آمد.التبه ما به هیچ عنوان از به کار بردن این کلمات رمزی قصد توهین و یا دخالت در امر داوری را نداشتیم و با صحبت هایی که شد مساله ای به وجود نیامد و قضیه فیصله یافت.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386