پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 12:09 ب ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 2589

 فراز کمالوند سرمربی گسترش فولاد موفق شد در مصاف با استادش پیروز شود.


فراز کمالوند سرمربی گسترش فولاد در خصوص برد در این بازی و بهبود شرایط در جدول در کنفرانس مطبوعاتی صحبت کرد:

گل اول شوک بود
از دوستان به ویژه هواداران آذربایجانی تشکر می کنم.بازی پربرخورد و تاکتیکی بود.در عین ناباوری در شرایطی که بر بازی مسلط بودیم در اولین حمله گل خوردیم که یک شوک برای ما بود.شاید اگر گل دقیقه 45 را نزده بودیم شرایط به شکل دیگری می شد.

نداشتن اسدی سخت بود
ما در این بازی دو مشکل اساسی داشتیم.مشکل اول لغزنده بودن زمین بود و این به نفع ملوان شد.ضمن اینکه برای اولین بارمرتضی اسدی کاپیتان را نداشتیم.سخت است تیمی در 26 بازی از یک بازیکن استفاده کند اما به ناگاه او را در اختیار نداشته باشد.جانشینان اسدی خیلی زحمت کشیدند اما مرتضی چیزی دیگری است.

به غیرت بچه ها احسنت می گویم
ما حداقل 4 موقعیت گل داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.گسترش از فشار انتهای جدول خارج شده است.قول می دهم اگر یک بازی خوب دیگر انجام بدهیم بچه ها بدون استرس و با شرایط متفاوت حضور پیدا می کنند.به غیرت بچه ها باید احسنت گفت.این 4 امتیازی که در دو بازی گرفتیم مزد زحماتمان بود.تمرین اول ما 3 فروردین بود.امیدوارم در 5 بازی آخر امتیازات را بگیریم و شرایطمان را بهتر کنیم. امروز پژمان نوری در سمت چپ بود و ما مجبور شدیم راست خودمان را دفاعی تر کنیم.

بازی بعدی را ببریم تک رقمی می شویم
اگر این بازی را نمی بردیم کارمان سخت می شد چون این دیدار فینال بود.اگر در بازی های بعدی خوب کار کنیم تک رقمی می شویم.به طور حتم اگر گسترش در لیگ بماند همان برنامه تراکتورسازی را در گسترش انجام می دهیم.

مدیون کریمی هستم
باید از فیروز کریمی تشکر کنم که مدیون او هستم.روزهایی که کنارش داشتم را هرگز فراموش نمی کنم.به نظرم در این چند سال به آقا فیروز جفا شد.در فوتبال یارکشی صورت گرفت که دوستان خودشان بیایند و ما را کنار بگذارند.ملوان تیم خوبی است و امیدوارم در لیگ برتر حفظ شود.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386