پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 08:47 ب ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 2720

 

 

 

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال چشم انداز تیم ملی فوتبال ایران با کارلوس کی‌روش را روشن دانست و گفت: از نظر من افشین پیروانی و رسول خطیبی گزینه‌های خوبی برای مربیگری در تیم ملی هستند.


دکتری شهرام دبیری درباره توافق نهایی کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال و ادامه فعالیت این مربی پرتغالی با بیان مطالب فوق اظهار کرد: من از اول هم گفته بودم که امیدوارم کی‌روش می‌ماند. او مربی بزرگی است و حتی کمیته فنی فدراسیون هم ادامه فعالیتش را تایید کرده بود. با این حال تنش‌هایی ایجاد و برداشت‌های دیگری شد که خوشبختانه در نهایت همه چیز حل شد.


به گزارش مهر، وی ادامه داد: کی‌روش مربی کاربلدی است و ما تاکنون هیچ مربی‌ای در این سطح در ایران نداشته‌ایم. او سرمربی تیم رئال مادرید و تیم ملی پرتغال بوده و در منچستریونایتد هم دستیار فرگوسن بوده است. هرچند نتایج تیم ملی در آینده قابل پیش بینی نیست ولی کی‌روش در حال حاضر بهترین گزینه برای ایران است. در صورتی که از این مربی حمایت شود و بازیکنان هم همت کنند، چشم انداز تیم ملی روشن خواهد بود.


دبیری درباره بررسی برنامه چهار ساله کی‌روش در جلسه هیات رئیسه هم خاطرنشان کرد: قرار است روز هفدهم اردیبهشت ما جلسه هیات رئیسه در مشهد برگزار شود. در این جلسه تمامی موارد مرتبط با تیم ملی از جمله برنامه‌های تیم و دستیاران کی‌روش و سرپرست را مشخص خواهیم کرد.


عضو هیات رئیسه سازمان لیگ در پایان درباره گزینه‌های دستیاری کی‌روش، تاکید کرد: من قبلا رسول خطیبی را به عنوان گزینه دستیاری مطرح کرده بودم. افشین پیروانی هم گزینه خوبی است. به نظرم این دو مربی، گزینه‌های خوبی برای مربیگری در تیم ملی هستند ولی باید این مسئله در هیات رئیسه بررسی شود.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386