جمعه, 04 مهر 1399 ساعت 01:24 ق ظ - 09(Sep) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 2861

 رئیس هئیت فوتبال آذربایجان شرقی گفت: انجام بازی های تیم فوتبال ماشی سازی تبریز در لیگ یک و یا دو منوط به تصمیم شورای سازمان ورزش شهرداری تبریز است.

 

به گزارش شهریار، حاج جواد ششگلانی گفت: طبیعتا هئیت فوتبال آذربایجان شرقی از هر تصمیمی که شورای سازمان ورزش شهرداری تبریز در این خصوص بگیرد حمایت می کند.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز افزود: مسئولیت و مالکیت تیم ماشین سازی تبریز با شهرداری است و تصمیم گیری های این تیم در شهرداری و توسط شورای سازمان ورزش شهرداری تبریز انجام می گیرد.

گفتنی است بعد از نابسامانی های تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در سالهای گذشته با تدبیر شهردار تبریز و شورای اسلامی شهر تبریز مالکیت این باشگاه با سابقه و پر هوادار به شهرداری تبریز انتقال یافت.

این تیم فصل گذشته توانست با مدیریت و ساختار جدید خود در لیگ دسته دو ماندگار شود و هواداران و اهالی فوتبال تبریز خواستار ادغام این تیم با تیم شهرداری تبریز و بازی در لیگ دسته یک فوتبال کشور هستند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386