یکشنبه, 06 مهر 1399 ساعت 02:14 ب ظ - 09(Sep) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

سی امین دوره تور دوچرخه سواری نیمه حرفه ای و بین المللی ایران – آذربایجان در تبریز آغاز شد.مرحله نخست تور سی ام دوچرخه سواری ایران – آذربایجان امروز (پنجشنبه) و دقایقی پیش با حرکت رکابزنان حاضر در این دوره از مقابل ورزشگاه تختی تبریز بصورت رسمی آغاز شد.

مرحله اول این دوره از تور تحت عنوان کاروان سرداران شهید آذربایجان، در مسیر تبریز به مشگین شهر، به نام شهید جواد یاری نامگذاری شده و یاد این قهرمان که سابقه حضور در تور دوچرخه سواری را دارد، زنده نگه داشته خواهد شد.

اولین مرحله از تور ایران – آذربایجان که به نام شهید جواد یاری نامگذاری شده است، در مسیر تبریز به سمت مشکین شهر برگزار می شود و طی آن دوچرخه سواران ۱۸ تیم خارجی و داخلی مسافت ۸/۱۶۳ این مسیر را رکاب می زنند.

کاروان دوچرخه سواران در مسیر این مرحله اول پس از خروج از تبریز از سه راهی اهر به سمت روستای خواجه حرکت می کنند و سپس از کمربندی اهر به سمت قصابه و پس از آن به ورودی مشکین شهر حرکت می کنند و خط پایان این مرحله در مشکین شهر و مقابل استادیوم ورزشی این شهر خواهد بود و ساعت عبور رکابزنان از خط پایان نیز ۱۴:۳۱ تخمین زده شده است.

در این دوره از تور 13 تیم خارجی و پنج تیم داخلی با هم به رقابت خواهند پرداخت که البته تا قبل از شروع تور حدود 40 تیم اعم از باشگاهی و ملی برای شرکت در تور سی ام درخواست حضور فرستاده بودند.

گفتنی است مسابقات تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان در حالی دوره سی ُام خود را امروز آغاز کرد که برگزاری ۳۰ سال مداوم باعث شده تا این تور معتبر بین المللی به برند ورزش استان آذربایجان شرقی تبدیل شود و طبق اظهارات مسوولان ورزش استان در خصوص انجام برنامه ریزی های لازم، این تور در سه سال آینده به سطح حرفه ای ارتقا خواهد یافت.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386