چهارشنبه, 02 مهر 1399 ساعت 01:29 ب ظ - 09(Sep) 23 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: به پیشنهاد مدیر باشگاه تراکتورسازی و موافقت هیئت مدیره این باشگاه، تمدید قرارداد با تونی در دستور کار باشگاه تراکتورسازی قرار گرفت.
کاظم شهریاری  اظهار داشت: در جلسه هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز، پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی آقای عباسی به هیئت مدیره داده شد که با اکثریت آرا مورد موافقت قرار گرفته و قرار است مذاکرات با وی برای حضور در فصل آینده باشگاه تراکتورسازی آغاز شود.
وی گفت: البته مذاکرات اولیه آغاز شده و تونی نیز لیست خود را به باشگاه داده و قرار است در مورد جزئیات قرارداد با این مربی پرتغالی مذاکراتی صورت گیرد.
مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتورسازی از مصاحبه خبری مدیرعامل این باشگاه خبر داد و عنوان کرد: فردا آقای عباسی در مورد آخرین وضعیت تیم تراکتورسازی و سایر موارد این باشگاه با خبرنگاران مصاحبه‌ای در محل باشگاه دارد و به سئوالات نمایندگان رسانه‌های گروهی پاسخ می‌دهد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386