یکشنبه, 06 مهر 1399 ساعت 01:02 ب ظ - 09(Sep) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 2921

دست های پشت پرده به جان ماشین افتاده اند و اینبار نیز می خواهند ماشین سازی را به فروش برسانند.

 

قاطبه هواداران ماشین سازی زمانی که با نظر مدیریت ارشد استان اعم از استاندار و فرماندار مالکیت ماشین سازی به شهرداری تبریز منتقل شد خوشحال شدند که بالاخره ماشین سازی نیز به آرامش رسیده است.


اما گویا عده ای ماشین سازی را گوشت قربانی دیده اند و هر روز برای این تیم نقشه می کشند. بنا بر اطلاع حاصله باز هم عده ای با اهداف معلوم به دنبال سپردن سرنوشت تیم ماشین سازی تبریز به فردی با عنوان بخش خصوصی هستند.


آقایان که به دنبال پیدا کردن خریدار و مالک بخش خصوصی هستند چرا از گذشته عبرت نمی گیرند.


مگر یادشان رفته دوران مدیریت تربیت بدنی، دبیری، هئیت فوتبال و دوران مشعشع سینا محمدی بر این تیم مظلوم چه گذشت. مگر وضعیت ماشین سازی در بهترین وضعیت خود در دوران مالکیت دکتر دبیری بر این تیم فراموش شده است. چرا می خواهید این تیم را به ورطه نابودی بکشانید.

 

چرا دایه مهربانتر از مادر شده اید و هر روز در محافل خود نقشه ای برای این تیم مظلوم می کشید.


چرا دوست دارند آزموده را بیازمایند. به نظر فوتبال دوستان و هواداران و پیشکسوتان ماشین سازی تبریز شهرداری خانه ای امن برای تیم ماشین سازی تبریز می باشد و قاطبه هواداران این تیم مخالف هرگونه ورود دلالان و منصب خواهان برای فروش و بازی با احساسات دهها هزار هوادار این تیم ریشه دار می باشند.


عده ای از افراد سیاسی در راستای اهداف خود علی رغم انتقال امتیاز تیم ماشین سازی به شهرداری تبریز و مصوبات صریح شورای سازمان ورزش شهرداری در خصوص ماشین سازی دست از سر این تیم برنمی دارند.


در پایان باید متذکر شویم شورای شهر و شهردار تبریز با یک سیاست اصولی و حامیانه سال گذشته تصمیم قاطع به انتقال تیم ماشین سازی به شهرداری گرفتند که با حمایت استاندار فرماندار، مسئولان استانی مواجه شد.

 

حال چرا افرادی می خواهند ماشین سازی را باز به سرنوشت سالهای نابسمان و پریشان سالیان گذشته برگردانند حکایتی است که در دو سه روز آینده مشخص خواهد شد.

 

دیدگاه‌ها  

فرزاد
+7/ # فرزاد 1394-03-11 14:07
لعنت بر هر کسی که مطامع شخصی خود را بخواهد با فدار کردن تیم ماشین سازی بدست بیاورد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
رستم
+6/ # رستم 1394-03-11 15:11
معلومه چه کسانی پشت پرده این مسئله هستند
افرادیکه درباشگاه ... الان نون خور این تیم هستند وپشت پرده دو تن از اعضای شورای شهر قایم شده اند وبه خاطراین منافع شخصی با احساسات انبوه مردم بازی میکنند.افسوس به عده ای ازافراد که قبلادرتیم ماشین سازی بازی کرده اند وهمینک دربرابر موفقیتهای این تیم مفابله می نمایند افرادیکه همینک منافع شخصی شان به سبب حضورتیم ماشین سازی در دسته یک از دست خواهند داد.افسوس به متصدی فوتبال که اجازه چنین تصمیماتی میدهد.این مردم حسب حیا ازبیان نام افراد طفره میروند اما اگربا سرنوشت مردم واین تیم محبوب بازی بشه دیگر نباید انتظار بیشتری داشت.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386