چهارشنبه, 02 مهر 1399 ساعت 12:29 ب ظ - 09(Sep) 23 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 2934

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: در حال حاضر و در راستای انتظارات قاطبه هواداران فوتبال آذربایجان و تیم ماشین سازی تبریز هیچ بهانه ای برای عدم بازی تیم ماشین سازی در لیگ یک قابل قبول نیست.

دکتر علی شیاری با تاکید بر اینکه جایگاه ماشین سازی تبریز لیگ یک و لیگ برتر است اظهار داشت: قطب تاریخی و با سابقه تبریز در فوتبال ماشین سازی و تراکتورسازی هستند و دلسوزان واقعی فوتبال آرزوی اعتلای هر دو تیم رادارند.
دکتر شیاری افزود: فرزندان تبریز می توانند همت کنند و با حضور تیم ماشین سازی در دسته یک و بسته شدن این تیم برای صعود به لیگ برتر شاهد رقابت سبز و سرخ تبریز در لیگ برتر باشند و انشالله در دو فصل بعد تیم های ماشین سازی و تراکتورسازی هرکدام یکی از جامهای حذفی و لیگ برتر را به تبریز بیاورند.
وی با اشاره به مصوبه شورای سازمان ورزش شهرداری در خصوص لیگ یکی شدن ماشین سازی تبریز گفت: شورای سازمان ورزش یک تصمیم راهبردی برای ورزش تبریز اتخاذ کرده است و نباید با زمزمه هایی در مقابل این تصمیم عاقلانه بایستیم.
وی گفت: به نظر من در تبریز اگر بخواهیم فوتبال این شهر رشد کند باید در تیم های ماشین سازی و تراکتورسازی سرمایه گذاری کنیم و لاغیر. اصفهان باید در این گزینه همواره پیش چشم ما باشد که با دو تیم سپاهان و ذوب آهن شناخته شده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386