پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 05:41 ق ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 2936

پیشکسوت تیم ماشین سازی تبریز گفت: برای حضور یک تیم قوی در لیگ دسته یک فوتبال از همین امروز باید به فکر باشیم.

 

مهندس مجید اقدم با اشاره به تصمیم مدیریت کلان شهر و استان در خصوص انتقال مالکیت تیم ماشین سازی به شهرداری تبریز گفت: ماشین سازی برند فوتبال تبریز و آذربایجان می باشد و تصمیم مدیریتی دکتر نجفی مبنی بر حمایت از این تیم ریشه دار نشان از نگاه بلند نظرانه این مدیر دارد.

 

پیشکسوت تیم ماشین سازی تبریز گفت: دکتر نجفی در طول دو دهه اخیر از حامیان اصلی فوتبال استان بوده است که ثمره حمایت های وی در فوتبال استان مشهود است.

 

وی با اشاره به تصمیم شهردار و شورای شهر تبریز در خصوص تصمیم به انتقال مالکیت تیم ماشین سازی به شهرداری تبریز گفت: باید از شهردار خوش فکر و شورائیان مردم مدار که با تصمیم خود قدیمی ترین تیم استان و شناسنامه فوتبال تبریز را به آرامش رساندند تقدیر کنم.

 

اقدم همچنین با تاکید بر تسریع در اجرای مصوبه شورای سازمان ورزش در خصوص لیگ یکی شدن ماشین سازی و ضرورت شروع تمرینات این تیم برای حضور در لیگ دسته یک افزود: اعضای شورای سازمان ورزش شهرداری تبریز با یک تصمیم بجا و منطقی تصمیم به حضور تیم ماشین سازی در لیگ یک گرفتند که این تصمیم و مصوبه آنان باید هرچه زودتر اجرایی شود تا بیش از این زمان از دست ندهیم. زیرا تیم های دیگر دسته یکی در حال آماده شدن برای حضور در ماراتن دسته یک هستند.

 

وی در ادامه با تاکید بر اینکه در بیست سال اخیر دکتر نجفی در هر مقامی که بوده است از تمامی تیم های فوتبال حمایت کرده است گفت: هواداران و قاطبه فوتبالدوستان از شهردار محبوب شهر خود ممنون هستند و هیچوقت تلاشهای این مرد بزرگ را از یاد نخواهند برد، همچنانکه تبریز وارسته ها و قاسم خان ها را فراموش نکرده است.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386