پنج شنبه, 10 مهر 1399 ساعت 07:02 ق ظ - 10(Oct) 01 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 2980


نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: نامه تعیین تکلیف بازی تراکتورسازی و نفت درحالی منتشر شد که رضایت هواداران این تیم جلب نشده است و حتی مدیرعامل این تیم نیز به بندهای این نامه معترض بوده است.


محمد حسین فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تبریز در ارتباط با آراء صادره وزارت ورزش اظهار داشت: به اعتقاد بنده این آراء جزئی بودند، مسئله اصلی چیز دیگری است که بدون اراده اهلی فدراسیون فوتبال میسر نبوده است؛ منظور بنده شخص خاصی نیست ولی اراده‌ای که عامل رخ دادن آن اتفاقات بوده است، مردم منتظر نتیجه هستند و این قابل قبول نیست که مسائل فرعی را بزرگ کنند تا مسائل اصلی فراموش شود.

وی در ادامه گفت: مسئولین استانی باید به‌صورت مستند اسناد خود را به مراجع ذی صلاح ارجاع دهند تا به صورت دقیق بررسی شود ما هم با طرح سوالی پیگیر مسائل در مجلس هستیم و گزارشی هم از کمسیون مربوطه خواسته ایم تا هر چه سریع‌تر مسائل شفاف‌سازی شود، این مسائل چه نفعی برای تراکتورسازی و هوادارانش داشت؟ عناصر اصلی تنبیه نشده اند.

فرهنگی خاطرنشان کرد: اینکه از میانه رقابت‌ها به یک باره دو تیم از یک شهر را به صورت هدف‌دار در مسیر قهرمانی قرار گیرند و عواملی هم به این سمت هدایت شوند قابل توجیه نیست و باید پیگیری کرد حداقل اقدام انجام جابه‌جایی و اخراج عوامل این اتفاقات از فدراسیون فوتبال است نه تنبیه و برخورد جزئی با عناصر درجه چندمی باید دقیق بررسی شود و همه چیز مشخص شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386