چهارشنبه, 02 مهر 1399 ساعت 01:16 ب ظ - 09(Sep) 23 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 307

حال با اين ديد، توهين هاي گستاخانه سرمربي تيم ملي به سازمان ليگ و دبير کارکشته و مجرب آن را مي توان تفسير نمود .در اکثر کشورهايي که فوتبال باشگاهي در سطوح بالاي حرفه اي برگزار مي شود؛ باشگاه ها به طور مستقيم در کليه امور برگزاري و اجراي ليگ تأثيرگذار هستند و بر اين اساس مجموعه اي متشکل از نمايندگان باشگاه هاي بزرگ کشور در قالب سازماني مستقل تحت عنوان سازمان ليگ، برگزار کننده اصلي ليگ سراسري مي‌باشد و به لطف استقلال خود همواره منافع صنفي، مالي و حقوقي باشگاه‌هاي عضو را پيگيري مي کند.

به گزارش سايت گل ، اعضاي سازمان ليگ به طور کلي باشگاه هاي عضو دسته اول و دوم کشور هستند که هريک داراي حق رأي در انتخاب هيأت مديره سازمان ليگ مي باشند در اين خصوص مي توان به اتحاديه فوتبال آلمانDFL ، ليگ ملي فوتبال حرفه اي اسپانيا LFP و ليگ فوتبال حرفه اي فرانسه اشاره نمود.

حال به نظر مي رسد که در فوتبال ايران، اتفاقات متفاوتي در حال وقوع مي‌باشد بدين معنا که سازمان ليگ که در دوران عزيز محمدي به اوج اقتدار مالي و اجرايي خود رسيده بود و با خريد ساختماني مستقل، پرچم استقلال از فدراسيون فوتبال را برافراشته بود حال هر روز با از دست دادن قدرت خود مواجه هست و فدراسيون فوتبال با استقرار کميته مسابقات در طبقه دوم سازمان ليگ در صدد کنترل سازمان ليگ مي‌باشد در حالي که قاعده اين است که سازمان ليگ بر برگزاري مسابقات ليگ آزادگان نظارت کند اما با ترفندي خاص ما شاهد جريان معکوسي هستيم.

حضور آقاي بهروان به عنوان مسئول قرعه کشي در مراسم انتخاب بهترين‌هاي ليگ مي تواند بهترين نماد اين موضوع باشد. حال با اين ديد، توهين‌هاي سرمربي تيم ملي به سازمان ليگ و دبير کارکشته و مجرب آن را مي‌توان تفسير نمود و به نظر مي رسد اين امر با هدايت و رضايت برخي از مسئولان فدراسيون در جهت تکميل پروژه از بين بردن استقلال سازمان ليگ صورت پذيرفته چه هيچ اقدامي در عمل براي دفاع از دبير سازمان ليگ صورت نپذيرفت و حتي در جلسه برنامه ريزي با کارلوس کي‌روش در روز بعد شاهد حضور دبير سازمان ليگ نيز نبوديم.

به نظر مي‌رسد که برنامه حذف علي کاظمي که آخرين مانع پيش رو براي تحت انقياد درآوردن سازمان ليگ مي‌باشد، شروع شده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386