پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 09:32 ب ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 309

پاشازاده خبر داد/حضور تیم استقلال شهرداری تبریز در لیگ دو/با این جوانان حرفهای زیادی داریم

 

مالک  باشگاه استقلال شهرداری تبریز گفت:اطمینان دارم با این معدن ناب استعدادی که در آذربایجان وجود دارد می توانیم در سالهای آینده حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشیم.

مهدی پاشازاده در گفت و گو با خبرنگار اوج درباره اینکه امتیاز این باشگاه را خریداری کرده است عنوان کرد:با توجه به اینکه افتخار حضور در تبریز را در گذشته داشتم و از فضای فوتبالی این شهر و علاقه وصف ناپذیر مردم باخبرم،از مدتها قبل تصمیم گرفته بودم تا تجاربم را در اختیار جوانان مستعد آذری قرار بدهم.

وی ادامه داد:طی هفته های گذشته مذاکرات خوبی با مسولان شهرداری تبریز داشتیم و باید از مساعدت این عزیزان تشکر کنم.امیدوارم با یک برنامه 5 ساله بتوانیم به اهدافمان برسیم.

مدافع تیم ملی در جام جهانی 98 فرانسه افزود:من به کار ریشه ای اعتقاد دارم و اصلا برایم مهم نیست در لیگ دسته چندم کار می کنم.اطمینان دارم با این معدن ناب استعدادی که در آذربایجان وجود دارد می توانیم در سالهای آینده حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشیم.

وی افزود:با توجه به مذاکرات صورت گرفته قرار شد این تیم با عنوان استقلال شهرداری تبریز در مسابقات لیگ دو حضور پیدا کند.من مذاکرات خوبی با مدیرعامل باشگاه استقلال هم داشته ام و قرار است با این باشگاه هم همکاری های لازم را در آینده داشته باشیم.ضمن اینکه امکانات ورزشی شهرداری تبریز شامل ورزشگاه ،سونا و استخر و سایر امکانات در اختیار باشگاه قرار می گیرد.

پاشازاده درباره اینکه آیا خودش روی نیمکت می نشیند یا نه گفت:من کار اصلی ام در حوزه فنی است و به طور حتم روی نیمکت هم خواهم نشست.ضمن اینکه قاسم سیانکی،بابک ذوالرحمی،علیرضا اکبرپور و جواد رزاقی هم من را در این راه کمک می کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386