سه شنبه, 01 مهر 1399 ساعت 06:29 ب ظ - 09(Sep) 22 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 312

سرمربي گسترش فولاد گفت: با فدراسيون فوتبال مکاتبه کرده‌ايم تا در اولين بازي خانگي در هفته‌هاي آينده بتوانيم از امتياز ميزباني در ورزشگاه اختصاصي خودمان استفاده کنيم.

 حسين خطيبي پس از برتري دو بر صفر گسترش فولاد مقابل فجر سپاسي گفت: خدا را شکر که امشب بازيکنانم به حق خودشان رسيدند هم خوب بازي کرديم و هم سه امتياز را گرفتيم. مي‌دانستيم بازي سختي مقابل فجر داريم چرا که آنها تيمي جوان و دونده محسوب مي‌شوند.
 وي ادامه داد: سه بازي قبلي اين تيم را ديده بوديم و مي‌دانستيم حق‌شان شکست نبوده است و همين موضوع کار را براي ما سخت کرده بود. بازيکنان ما هم به خاطر نتايجي که در سه هفته ابتدايي گرفتيم استرس داشتند و ما بيشتر در هفته اخير سعي کرديم روي مسائل روحي و رواني کار کنيم که خروجي کارمان سه امتياز ديدار امشب بود.
خطيبي يادآور شد: در بازي امشب از سيستم تهاجمي استفاده کرديم و مي‌خواستيم در نيمه اول کار را تمام کنيم اما خوشحالم که توانستيم اولين پيروزي خانگي را به دست بياوريم.
سرمربي گسترش فولاد تأکيد کرد: اولين ديدار خارج از خانه‌مان مقابل صباي قم است و با اينکه در زمين حريف به ميدان مي‌رويم اما هدفمان کسب هر سه امتياز است. ضمن اينکه با فدراسيون فوتبال مکاتبه کرده‌ايم تا در اولين بازي خانگي در هفته‌هاي آينده بتوانيم از امتياز ميزباني در ورزشگاه اختصاصي خودمان استفاده کنيم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386