شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 01:01 ب ظ - 09(Sep) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 3224

 مدیرعامل باشگاه ماشین شهرداری تبریز معتقد است اگر حمایت های مالی لازم از این تیم انجام شود، سبزپوشان می توانند به لیگ برتر صعود کنند.

 

مهندس عیسی اکبرزاده در خصوص آخرین وضعیت تیم ماشین شهرداری برای حضور در لیگ دسته یک فوتبال اظهار کرد: با توجه به 20 تیمی شدن لیگ امسال، مسابقات دسته یک کشور لیگ هزینه‌داری خواهد بود و هزینه ها دو برابر افزایش یافته و سازمان لیگ اعلام کرده که حداقل هزینه تیم‌ها باید سه میلیارد تومان در نظر گرفته شود و مبلغ یک و نیم میلیارد تومان نیز باید در موجودی حساب باشگاه ها باشد تا اجازه حضور در لیگ به آن ها داده شود.

وی افزود: ورزشگاه ها نیز باید از نظر موارد حرفه ای فوتبال از جمله اتاق کنفرانس، رختکن و غیره استاندار باشد و در کل، شرایط لیگ دسته یک را به شرایط لیگ برتر نزدیک کرده اند.

اکبرزاده تاکید کرد: با این شرایط، هر تیمی که از نظر بدنسازی مشکل داشته باشد و میانگین سنی بازیکنانش بالاتر باشد، در لیگ ده ماهه امسال به مشکل می خورد.

وی بیان کرد: باشگاه هایی هم که از نظر مالی ضعیف باشند، قطعاً در لیگ امسال دچار مشکل می شوند و نمی توانند مسابقات را ادامه دهند، زیرا حدود یک و نیم میلیارد تومان هزینه ایاب و ذهاب و هزینه های جاری تیم ها خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه ماشین شهرداری تبریز گفت: تعداد بازیکنان بزرگسال تیم ها را نیز از 18 نفر به 22 نفر افزایش داده اند و در کنار بازیکنان زیر 23 سال و پایه، هر تیم با حدود 40 بازیکن در لیگ امسال حاضر می شود.

وی تاکید کرد: اگر تیمی بخواهد موفق شود، باید حداقل پنج میلیارد بودجه برای بقا در لیگ دسته یک داشته باشد و برای صعود، نیاز به حدود شش میلیارد پول در باشگاه است، بنابراین از آقای شهردار، اعضای شورای شهر و مسئولان سازمان ورزش شهرداری تقاضای حمایت داریم.

اکبرزاده گفت: سال سختی برای همه تیم های حاضر در لیگ دسته یک، پیش رو است و امیدوارم این پتانسیل در آذربایجان شرقی وجود داشته باشد که حمایت های لازم را از تیم ماشین شهرداری انجام بدهند تا بتوانیم نتایجی در شان مردم تبریز کسب کنیم.

وی در خصوص وضعیت تیم گفت: خوشبختانه تیم را خوب و با صرفه جویی زیادی بسته ایم و امسال نیز همچون سال گذشته تمام قراردادهایمان را شفاف سازی خواهیم کرد. نکته مهم برای موفقیت، حمایت های مسئولان در طول فصل هم از نظر مالی و هم از نظر کنترل حاشیه است.

 اکبرزاده در پایان تاکید کرد: بزرگترین دغدغه تیم ها، مسائل مالی است که به نظر من، اگر تیم ما از نظر مالی مشکلی نداشته باشد، می تواند یکی از بهترین های لیگ دسته یک امسال باشد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386