سه شنبه, 08 مهر 1399 ساعت 09:51 ب ظ - 09(Sep) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 343

مدیر عامل باشگاه دبیری تبریز گفت: تیم هلال احمر را دستکم نگرفته  و   سه امتیاز  بازی مقابل این تیم را کسب خواهیم کرد.

فرزین دبیری در گفت و گو با سایت باشگاه دبیری تبریز اظهار داشت:  تیم فوتسال این باشگاه تمرینات منظمی را سپری کرده و از آمادگی خوبی برای شرکت در لیگ برتر فوتسال  کشور  برخوردار است.
وی  افزود:  برنامه مسابقات طوری است که ما چهار هفته اول در تبریز بازی خواهیم کرد و به دنبال کسب تمامی امتیازات این بازی ها می باشیم تا از همان ابتدای مسابقات  جزو صدرنشیان و مدعی قهرمانی باشیم و امیدوارم در سایه وحدت و همدلی بتوانیم  موفقیت های خوبی را به دست آوریم.
دبیری در مورد بازی هفته اول تیمش مقابل هلال احمر  آذربایجان شرقی خاطرنشان ساخت: دربی ها در هر شرایطی جذابیت خود  را دارد و تیم هلال احمر نیز مدت ها است که تمرینات خود را آغاز کرده و باید عنوان کنم که این تیم را دستکم نخواهیم گرفت و برای کسب سه امتیاز بازی وارد میدان خواهیم شد.
مدیر عامل جوان باشگاه دبیری تبریز تصریح کرد: در مدتی که من در مسافرت بودم آقای وحید شمسایی برای تیم زحمات بسیاری کشید که جا دارد از ایشان تشکر کنم. همچنین فرزاد کاویانی مدیر اجرایی باشگاه دبیری و آقای  کلاشی نیز  با تلاش های  خود شرایط مطلوبی را در تیم فراهم کرده اند که از زحمات این دو نیز کمال تشکر را دارم.
دبیری در مورد لیست تیمش نیز اظهار داشت: منتظر هستیم وضعیت شهرام شریف زاده مشخص شود و  امیدواریم که شرایط حضور این بازیکن خوب فوتسال تبریز در تیم دبیری فراهم شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386