دوشنبه, 07 مهر 1399 ساعت 02:24 ب ظ - 09(Sep) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 3454

  مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز گفت: قدیمی‌ترین تیم فوتبال آذربایجان امسال به لیگ برتر بازمی‌گردد تا جایگاه این تیم را در سطح اول فوتبال کشور بازیابیم.

میر معصوم سهرابی درخصوص نخستین دیدار تیم ماشین‌سازی در دسته یک اظهار داشت: قبل از هر چیزی خدا را شاکرم که با پیروزی نخستین دیدار خود را آغاز کردیم و باید به اعضای شورای سازمان ورزش و شهردار تبریز هم خسته نباشید گفت که از این تیم حمایت کردند.
وی افزود: امیدوارم زحماتی که تا امروز برای قدیمی‌ترین تیم فوتبال آذربایجان کشیده شده است به نتیجه برسد و بتوانیم شاهد لیگ برتری شدن ماشین‌سازی شویم و جایگاه این تیم را بازیابیم.
مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی خاطرنشان کرد: موفقیت ماشین‌سازی فقط دست ما نیست و در این زمینه اصحاب رسانه نیز نقش زیادی خواهند داشت و از آن‌ها انتظار حمایت داریم.
سهرابی تصریح کرد: با توجه به کادر فنی و بازیکنانی که امسال در ماشین‌سازی حضور دارند به امید خدا امسال شاهد لیگ برتری شدن این تیم خواهیم بود تا هواداران ماشین‌سازی به خواسته چندین ساله خود برسند.
وی اضافه کرد:از پیشکسوتای چون داداش ضیایی و استاد اسدی و آنهایی که زمانی دلسوزانه برای ماشین سازی زحمت کشیده اند حتما  اسفاده خواهیم برد.
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال شهرداری تبریز برای حضور در رقابت‌های دسته دوم فوتبال کشور گفت: شهرداری نیز همانند ماشین‌سازی در مسابقات حضور می‌یابد و اصلی‌ترین هدف این تیم بازیکن سازی و بازیکن پروری خواهد بود تا در کنار آن به جایگاه سابق خود در دسته یک بازگردد.
وی تأکید کرد: حضور ماشین‌سازی و شهرداری تبریز در کنار یکدیگر به این صورت خواهد بود که بازیکن سازی صورت بگیرد و از این بازیکنان در سطح اول فوتبال کشور استفاده شود و شاهد حضور ماشین‌سازی در لیگ برتر و شهرداری در دسته یک باشیم.
سهرابی در پاسخ به اینکه وضعیت کادر فنی شهرداری چه زمانی مشخص می‌شود، افزود: هیئت‌مدیره هفته آینده جلسه تشکیل می‌دهد و دراین‌ارتباط تصمیم‌گیری‌های لازم صورت می‌گیرد تا با بهترین شرایط ممکن برای این تیم به وجود بیاید.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386