سه شنبه, 01 مهر 1399 ساعت 05:58 ب ظ - 09(Sep) 22 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 3638

 

 

 

 علی رغم اشتباهات فاحش داوری در دیدار ماشین سازی و آلومینیوم اراک که ماشین سازی را از یک پیروزی خانگی محروم ساخت کمیته انضباطی تیم ماشین سازی را جریمه کرد.

 

کمیته انضباطی تیم ماشین سازی تبریز را به دلیل گرفتن 5 اخطار در بازی با آلومینیوم اراک و همچنین پرتاب اشیا از سوی تماشاگران 60 میلیون ریال جریمه کرد.

کمیته انضباطی آرای خود را درباره اتفاقات دیدارهای لیگ برتر، لیگ دسته یک و جام حذفی اعلام کرد.

در دیدار تیم های ماشین سازی تبریز و آلومینیوم اراک تخلفاتی از سوی دو تیم صورت گرفت. در این دیدار تیم ماشین سازی 5 بازیکن اخطاری داشت که به همین دلیل به استناد بند یک ماده 69 آیین نامه انضباطی به پرداخت سی میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

حسین جعفری مربی تیم آلومینیوم اراک رفتار غیر مسئولانه از خود بروز داد که منجر به اخراج وی از محوطه فنی شد و به استناد بند 5 ماده 66 آیین نامه انضباطی به توبیخ کتبی و پرداخت ده میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 همچنین غلامرضا دلگرم سرمربی آلومینیوم اراک به دلیل رفتار غیرمسئولانه که منجر به اخراج وی شد و تمرد از اجرای دستور داور که موجب تعلیق مسابقه شد، به استناد بند 5 ماده 66 آیین نامه انضباطی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم مربوطه و پرداخت بیست میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 دیگر تخلف این دیدار مرتبط با تیم ماشین سازی تبریز است که تماشاگران این تیم پس از پایان بازی اقدام به پرتاب اشیا به هنگام خروج داوران از زمین مسابقه کردند و این باشگاه به استناد ماده 79 آیین نامه انضباطی به پرداخت سی میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 با توجه به گزارش‌های داور و ناظر دیدار تیم‌های ذوب آهن و سپاهان اصفهان از سری مسابقات هفته دوم لیگ برتر فوتبال که 16 مردادماه برگزار شد، سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در پایان بازی اقدام به بکار بردن الفاظ غیراخلاقی و توهین آمیز نسبت به تیم داوری مسابقه کرد.

بر همین اساس وکیل وی با حضور در کمیته انضباطی ضمن قبول تخلفات صورت گرفته، مراتب عذرخواهی رسمی سعید آذری را اعلام کرد و در نهایت به استناد بند دهم ماده 65 آیین نامه انضباطی، کمیته انضباطی آذری را به توبیخ کتبی با درج در پرونده و پرداخت پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

در دیگر دیدار از سری مسابقات جام حذفی بین تیم های راه آهن تهران و منطقه آزاد کیش در تاریخ 20 شهریورماه، فرهاد کاظمی سرمربی تیم راه آهن اقدام به اعتراض به داور مسابقه و بروز رفتار ناشایست نسبت به نماینده فدراسیون کرد. کمیته انضباطی به استناد بند 5 ماده 66 آیین نامه انضباطی، رای به توبیخ کتبی و پرداخت بیست میلیون ریال جریمه نقدی توسط فرهاد کاظمی داد.

همچنین در دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و ایثار جیرفت از سری مسابقات جام حذفی که در تاریخ 20 شهریورماه برگزار شد، محمد عبدالهی سرپرست تیم ایثار جیرفت اقدام به اعتراض مکرر به داور مسابقه کرد که در نهایت منجر به اخراج وی از محوطه فنی شد. کمیته انضباطی عبدالهی را به استناد بند 5 ماده 66 آیین نامه انضباطی به توبیخ کتبی و پرداخت سه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

در دیدار داماش گیلان و گیتی پسند اصفهان از لیگ دسته یک که در تاریخ 19 شهریور برگزار شد، تماشاگران تیم داماش گیلان بطور مکرر اقدام به فحاشی، شکستن و پرتاب صندلی به داخل زمین مسابقه کردند و یک تماشاگر وارد زمین مسابقه شد. بر همین اساس کمیته انضباطی به استناد ماده 79 آیین نامه انضباطی، باشگاه داماش گیلان را به پرداخت پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. همچنین در صورت تکرار تخلفات از سوی تماشاگران تیم داماش گیلان، تصمیمات شدیدتری مانند برگزاری دیدار خانگی بدون حضور تماشاگر از سوی کمیته انضباطی گرفته خواهد شد.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال،دیدار بین تیم های فجرسپاسی شیراز و مس کرمان از سری مسابقات لیگ دسته یک در تاریخ 13 شهریور برگزار شد که تیم مس کرمان در این دیدار 5 بازیکن اخطاری داشت و همچنین یکی از تماشاگران تیم فجرسپاسی پس از پایان مسابقه اقدام به ورود به زمین مسابقه و مشاجره با بازیکن تیم مهمان کرد. کمیته انضباطی باشگاه مس کرمان را به استناد بند 1 ماده 69 به پرداخت سی میلیون ریال جریمه نقدی و باشگاه فجرسپاسی را به استناد ماده 79 به پرداخت سی میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

کلیه آرای صادره قطعی است.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386