پنج شنبه, 10 مهر 1399 ساعت 10:31 ق ظ - 10(Oct) 01 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 393

میر معصوم سهرابی گفت: شهرداری تبریز طی سال‌های اخیر حمایت‌های عملی و موثری در راستای توسعه ورزش انجام داده و این مجموعه بی‌تردید حامی اول و جدی ورزش استان بوده است.

به گزارش خبرگزاری برنا از تبریز، طی حکمی از سوی سرپرست شهرداری تبریز، میرمعصوم سهرابی به عنوان مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تبریز منصوب و شروع بکار کرد.
میرمعصوم سهرابی در آئین معارفه خود به عنوان مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری با اعلام این مطلب که توسعه ورزش در تمام سطوح جامعه بسترسازی و سرمایه‌گذاری موثر در راستای ارتقای سطح نشاط و شادابی عمومی است، ضمن قدردانی از اعتماد دوباره شورای اسلامی شهر و مدیریت شهرداری به وی برای مدیریت در ورزش این مجموعه گفت: شهرداری تبریز طی سال‌های اخیر حمایت‌های عملی و موثری در راستای توسعه ورزش انجام داده و این مجموعه بی‌تردید حامی اول و جدی ورزش استان بوده است.
سهرابی در عین حال با تأكید بر این كه همچون گذشته در راستای تحقق اهداف عالیه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر برای توسعه زیرساخت‌های ورزش همگانی، قهرمانی و كارمندی تلاش خواهد كرد، ابراز امیدواری نمود با حمایت و مشاركت اهالی ورزش، این سازمان بار دیگر در رأس مدیریت ورزش استان و شهر تبریز قرار گیرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386