یکشنبه, 30 شهریور 1399 ساعت 11:56 ب ظ - 09(Sep) 20 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 3959

امروز بعد از باخت تراکتورسازی به جای اینکه مدیرعامل در رختکن تراکتور حاضر شود یک عضو هئیت مدیره به میان بازیکنان و مربیان رفت.


اما مسئله مهمی که بیشتر از حضور این عضو هئیت مدیره در رختکن خود را نمایان می سازد خبری است که از زبان وی منتشر شده است.
دارا غزنوی خبر از عقد قطعی قرارداد با یک اسپانسر داده است. از گفته های دارا غزنوی چنین بر می آید که عقد قرارداد با اسپانسر بدون حضور عباسی مدیرعامل باشگاه صورت گرفته است که در این صورت باید این سوال را بپرسیم که آقای مدیرعامل کجاست؟
غزنوی که ظاهرا جور مدیرعامل را در روحیه دادن به بازیکنان بعد از باخت امروزشان را به دوش کشیده است به بازیکنان گفته است:  به همه شما بعد خسته نباشید می گویم و این که همانطور که می دانید فوتبال برد و باخت دارد .امااین روزها روی بد فوتبال خودش را به ما نشان داده است. مطمئن باشید ناامید نمی شویم و تلاش می کنیم مشکلات را حل کنیم .
اما حرفه های بعدی وی مهمتر و نشانگر وجود تحولات مالی و شاید مدیریتی در باشگاه باشد. جایی که  او در مورد مشکلات مالی توضیح می دهد : من امروز شخصا پیگیر اسپانسر باشگاه بودم .در دفتر طرف مقابل نشستم و تا عقد قرارداد نهایی بلند نشدم . بعد از قطعی شدن این قرارداد به اینجا آمدم تا در کنار تیم باشم و.به زودی مشکلات مالی باشگاه به کل حل خواهد شد .
راستی مگر عقد قرارداد با طرف های مقابل باشگاه یک کار اجرایی و بر عهده مدیرعامل نیست که یک عضو هئیت مدیره کارهای اجرایی را بر عهده گرفته باشد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386