دوشنبه, 07 مهر 1399 ساعت 03:43 ب ظ - 09(Sep) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 4324

پیش از هرچیز باید بگویم که اقای عباسی تلاشش را در تراکتور می کند و در حقش کم لطفی می‌شود. ما اگر می‌خواهیم تیم خوبی داشته باشیم باید همدل باشیم و با برخی شعارها به تیم کمک نمی‌شود.

 

 

بازیکنان می‌گفتند که بعد از بازی با ملوان تمرینات خوبی نداشته‌اند ولی با اینحال ما مقابل تیم صدرنشین خوب کار کردیم. تیم ما از دقیقه 70 افت بدنی کرد. ما تعویض های روبه جلو کردیم و بازیکنان افت کردند و باید این مشکل را حل کنیم.

از تراکتور صد در صد راضی نبودم ولی در این دو سه روز بیشتر از این نمی شد کاری کرد. در نیم فصل با تقویت تیم می‌توانیم بهتر کنیم.

 ما چندین موقعیت خوب در این بازی داشتیم. ایراد هافبک ما این است که زیاد درگیر نمی‌شود و به جز سینا عشوری باقی هافبک های ما فشار کافی را نمی آورند.

در این دیدار خط دفاعی ما وظایف خود را به خوبی انجام دادند.ما باید فکر و ذکر خودمان را برای نیم فصل بگذاریم. به لحاظ نظم و انضباطی تیم، شرایط خوبی دارد و هرکس که در تمرین آماده باشد از او در ترکیب تیم استفاده می‌کنیم.

قول می‌دهم در نیم فصل دوم از لحاظ بدنی و کار گروهی شرایطمان بهتر شود و در غیر این صورت با شروع بازی‌های آسیایی و جام حذفی به مشکل بر می‌خوریم. در نیم فصل باید از تعطیلات نهایت استفاده را ببریم.ما چند تغییر داشتیم. شاهین ثاقبی واقعا خسته بود و گفت که چند روز است تمرین نکرده است.

بایرامی هم در نیمه دوم به میدان رفت ولی چون به لحاظ بدنی افت کرده بودیم نشد تا او را تغذیه کنیم. ما در بازی امروز خلیل زاده را نداشتیم و حضور او می‌تواند در جام حذفی به ما کمک کند.

ما می‌توانیم تا نیم فصل با همین موجودی کار کنیم و اگر تا قبل از جام حذفی پولی به تیم تزریق شود به لحاظ روحی به تیم خیلی کمک می‌شود.

 امروز چند بازیکنمان که اسمشان را نمی‌آورم در حد خودشان نبودند و از آنها می‌خواهم که تلاش خود را بیشتر کنند چون من اسم‌ها را بازی نمی‌دهم و هرکس آماده‌تر باشد را به میدان می‌فرستم.

ما باید کاری کنیم که تبدیل به یک تیم شویم. کاردوسو به ما گفت که تیم به سه دسته تقسیم شده و هروقت بتوانیم به یک تیم متحد شویم، موفق می‌شویم. همه تیم باید باهم باشند و اگر این موضوعات در تیم حل شود می‌توانیم در زمین هم خوب کار کنیم.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 54