شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 08:46 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 4336


وقتی تراکتور به لیگ برتر آمد التماس می کردند نیایید یک کاشی خالی هم برای ایستادن نیست اما اینک برای هر نفر هزاران صندلی وجود دارد.هواداری که صاحب تیم است دیگر برای دیدن تیم محبوبش به استادیوم نمی اید و از تیم حمایت نمیکند.دلیلش چه میتواند باشد.حضور چند صدهزار نفری در تراکتور به ده ها سال قبل باز نمیگردد .همین 3-4سال پیش بود که نمیتوانستند حتی تعداد هواداران را  تخمین بزنند اما اکنون با حوصله میتوان تعداد دقیق شان را سرشماری کرد.چند سال به عقب بازمی گردیم، زمانی که هواداران، عاشقانه و بی چشم داشت در سرما و گرما در ورزشگاه یادگار امام حضور می یافتند! کانون هوادارانی از جنش خودشان داشتند و حرف دلشان را به راحتی به گوش مسئولین باشگاه می رساندند. هنوز یادمان نرفته که در دوران ریاست رحمان یاوران چه روزهایی را در سکوهای تراکتور می دیدیم و چه خاطراتی از آن روزها در تاریخ تراکتور حک شده است!

 تیم نتیجه نمی گیرد اما همان تیم است، آیا نام تراکتور برای پر شدن ورزشگاه کافی نیست؟ بی شک جواب مثبت است به شرطی که هوادار خود را جزئی از باشگاه بداند و این زمانی میسر می شود که کانونی هواداران حقیقتا کانونی برای هواداران باشد..

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 54