پنج شنبه, 10 مهر 1399 ساعت 07:29 ق ظ - 10(Oct) 01 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 4347

امیر قلعه نویی در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های استقلال اهواز و تراکتورسازی گفت:باید بگویم از نتیجه راضی هستم اما از بازی نه. چراکه تراکتورسازی با آن چیزی که در ذهن من هست هنوز تفاوت دارد.

البته بازیکنان زحمت خود را کشیدند اما زحمت کشیدن با خوب بودن فرق دارد. ما باید از تعطیلات نیم‌فصل نهایت استفاده را بکنیم تا تراکتورسازی به آن تیمی که مدنظر من است برسد. ما بازیکنان بزرگی داریم اما از تیم بزرگ تراکتورسازی فاصله داریم.

وی درباره استقلال اهواز ادامه داد: "این تیم تیم سخت‌کوشی است که با سپاهان مساوی کرده اما من نگفتم این تیم ضعیف است بلکه گفتم شرایط این تیم خوب نیست. شاید اگر شرایط استقلال اهواز یک شرایط معمولی بود این تیم اینجای جدول قرار نداشت."

سرمربی تراکتورسازی درباره وضعیت تیم خودش هم افزود: "بازیکنان من مشکلات بدنی و تاکتیکی دارند که باید حل شود و ما باید از تعطیلات نیم‌فصل استفاده خوبی کنیم. من با دو بازی که در تراکتورسازی حضور داشتم نظرم عوض شد و معتقدم باید تیم را بیشتر تقویت کنیم."

قلعه‌نویی در مورد اینکه تعطیلات لیگ برتر چقدر بر روی کیفیت بازی‌های لیگ تاثیرگذار است، اظهار داشت: "به هر حال تعطیلات قطعا روی مسابقات تاثیرگذار است اما از آن مهم‌تر زیرساخت‌هاست که روی تیم‌ها تاثیر می‌ گذارد. شما به همین زمینی که ما در آن بازی کردیم نگاه کنید هرچند که تیم های ایرانی به تعطیلات لیگ برتر در این 4، 5 سال عادت کردند اما برای تیم امید دعا می‌کنم که بتوانند نتیجه خوبی بگیرند و شک ندارم که با حضور محمد خاکپور و دستیارانش و مدیریت حبیب کاشانی این تیم می‌تواند نتایج خوبی در مقدماتی المپیک بگیرد و امیدوارم که این اتفاق بیفتد.

وی درباره اینکه برای نیم‌ فصل چه بازیکنانی جذب تراکتورسازی می‌شوند، ادامه داد: ما اجازه دادیم تا بازی‌ها تمام شود و حالا که برای ما نیم‌فصل شروع شده از حالا برای جذب بازیکن اقدام می‌کنیم تا بتوانیم بازیکنان مدنظرمان را جذب کنیم.

به گزارش فارس، سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه آیا از وضعیت بازیکنان سرباز تیمش رضایت دارد یا نه؟ خاطرنشان کرد: "به هر حال برخی بازیکنان سرباز هستند که در حد نام خودشان بازی نمی‌کنند. من پیش از این با تراکتورسازی تجرب کار داشتم و بازیکنی مثل احسان حاج‌صفی دراین بازی بود که با همه توان بازی می‌کرد. بازیکنان باید بدانند که حضور در تراکتورسازی بهتر از حضور در پادگان‌هاست و وقتی در این تیم هستند و این پیراهن را به تن می‌کنند باید با همه وجود برای آن بازی کنند. این پیراهن ناموس ورزشی بازیکنان است. در قدیم وقتی ما در یک بازی محلی می‌باختیم یک هفته از خانه بیرون نمی‌آمدیم.

قلعه‌نویی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه آیا شما معتقد هستید که بازیکنان سربازتان با همه توان بازی نمی‌کنند ادامه داد: من می‌گویم این بازیکنان دغدغه ذهنی دارند و به همین دلیل در حد نام خودشان بازی نمی‌کنند. شاید چون ذهن‌شان مشغول است نمی‌توانند در حد نامشان بازی کنند و به نظرم باید ذهنیت بازیکنان را درست کرد. البته در این میان ایرادی و جود دارد و آن این است که این بازیکنان انگیزه‌ای برای حضور در تیم ملی ندارند و این مسئله هم به آنها، هم به تیم ملی و هم به تراکتورسازی ضربه می‌زند. این بازیکنان تا اینجا هم تنبیه شدند. در گذشته اگر بازیکن سربازی بود برای تیم ملی بازی می‌کرد و شاید اگر این مسئله حل شود کیفیت آنها هم بالا خواهد رفت.

وی در پایان در مورد اینکه یک یاز خبرنگاران به او گفت که قبل از بازی از تهامی خواسته تا دعا کند که تراکتورسازی قهرمان شود، اظهار داشت: من چنین حرفی نزدم. در این لحظه سرمربی تراکتورسازی اعلام کرد که فیلم صحبت شما وجود دارد که قلعه‌نویی گفت من به تهامی گفتم دعا کن شرمنده مردم نشویم. در ضمن مگر دعا کردن بد است؟! این تکه کلام من است و به همه می‌گویم که دعا کنند تا شرمنده مردم نشویم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 54