جمعه, 28 شهریور 1399 ساعت 06:49 ب ظ - 09(Sep) 18 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز عصر امروز در خانه و در حالی که از حریف اهوازی خود با یک گل جلو بود، در دقایق پایانی بازی برد را با تساوی عوض کرد و فراز کمالوند از شدت ناراحتی با بازیکنان تیمش خداحافظی کرد و گفت برای تصمیم نهایی به چند روز استراحت نیاز دارد.


فراز کمالوند در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: ” چون برخی بازیکنان در تیم احساس مسئولیت نمی‌کنند و تمام کارهای تاکتیکی تیم را هدر می دهند امروز در رختکن از آنها خداحافظی کردم.”

وی ادامه داد: توان و روحیه ادامه کار را ندارم و امروز این موضوع را به جمشید خطیبی مدیر تیم‌های گسترش فولاد هم اعلام کردم. با توجه به اینکه چند روزی است معده‌ام ناراحت است و باید به آندوسکوپی بروم و نیاز به استراحت دارم، مجموع این موارد باعث شده تا روحیه کار کردن نداشته باشم.

کمالوند افزود: چند بازیکن تیم هرگز احساس مسئولیت نمی‌کنند و تمام زحمات تیم را به هدر می‌دهند. آن از بازی با پرسپولیس که با یک حرکت بچه‌گانه نظامی‌پور گل بدی را خوردیم و 90 دقیقه تلاش‌مان از دست رفت، امروز هم گل دقیقه 93 فولاد دیگر اعصابی برای ما نگذاشته است.

سرمربی گسترش گفت: فکر می‌کنم با این روحیه در ادامه لیگ نمی‌توانم به گسترش کمک کنم. به این خاطر در داخل رختکن از همه بازیکنان خداحافظی کردم و این موضوع را به اطلاع مدیریت رساندم. ضمن اینکه از خبرنگاران هم عذرخواهی می‌کنم که حال و حوصله خوبی ندارم و از شما هم خداحافظی می‌کنم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386