شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 06:31 ب ظ - 09(Sep) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 4520

امروز از دیدار اول دور برگشت لیگ تنیس روی میز باشگاه های کشور دو تیم شهرداری تبریز و دانشگاه آزاد تهران در مجموعه انقلاب به مصاف هم رفتند که شهرداری تبریز  با نتیجه 6بر4 متحمل شکست شد.
در اواخر بازی که با نتیجه 5 بر 4 دنبال میشد و شهرداری می توانست با پیروزی در این مسابقه به تساوی دست یابد،  تماشاگران دانشگاه ازاد با اخلال در نظم مسابقه باعث متشنج شدن جو بازی شدند.

 


سعید احمدیان که یک گیم نیز از حریف پیش افتاده بود اسیر حواشی تماشاگران شد.

داریوش ضرغام پور مسئول مسابقات که در سالن حاضر بود رای به اخراج تماشاگران از سالن را داد که با توجه به عدم حضور نیروهای انتظامی در سالن تماشاگران از این رای سرپیچی کردند و به اخراج قانونی تمکین نکردند.

اعتزاض کادرفنی تیم شهرداری تبریز هم چاره ساز نبود و با رای مسئول مسابقات  بازی با حضور تماشاگران ادامه پیدا کرد.


با ادامه تشنج آفرینی های تماشاگران، که روی رای داور میدان نیز تاثیرگذار بود. مسابقه از روند عادی خود خارج شد و در حالی که بازیکن شهرداری میتوانست به راحتی بازی را از آن خود کند، نتیجه را واگذار کرد.


چرا در مسابقه ای که در سطح اول کشور برگزار میشود، خبری از نیروهای انتظامی نیست؟  


فدراسیون تنیس روی میز چگونه به مسابقاتی که نیروهای انتظامی و یا حتی یک نفر به عنوان انتظامات در ان حضور ندارند اجازه برگزاری را صادر می کنند؟
عدم اجرایی شدن حکم اخراج تماشاگران منجر به ایجاد حواشی شد که باخت تیم شهرداری تبریز را به دنبال داشت و زحمات یک تیم اینگونه به باد می رود.
امیدواریم مسئولین فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران پاسخی مناسب برای این ناعدالتی که در حق تیم تنیس روی میز شهرداری تبریز انجام شد، داشته باشند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 54