پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 11:09 ق ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 456
سه ديدار از هفته چهارم رقابت هاي ليگ برتر فوتسال در تبريز برگزار مي شود

هر سه نماينده فوتسال تبريز در رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي ايران در هفته چهارم در خانه به مصاف حريفان مي روند.

 در بازي هاي ايستگاه چهارم كه پنج شنبه و جمعه اين هفته و با برگزاري هفت ديدار دنبال مي شود، تيم هاي شهرداري، دبيري و هلال احمر تبريز در خانه و با احتمال صدرنشيني مقابل حريفان قرار خواهند گرفت.
در بازي هاي روز پنج شنبه شهرداري تبريز در سالن پورشريفي ميزبان فرش آراي مشهد خواهد بود و در صورت برتري در اين بازي مي تواند با تيم صدرنشين رقابت هاي يعني گيتي پسند اصفهان هم امتياز شود از اين رو سه امتياز اين ديدار از حساسيت زيادي براي شهرداري برخوردار است.
در ديگر بازي اين روز زمزم اصفهان با راه ساري ديدار مي كند.
اما در بازي هاي روز جمعه كه از حساسيت بيشتري نسبت به بازي هاي روز اول برخوردار است، تيم هلال احمر تبريز كه در سه هفته گذشته نتايج قابل قبولي گرفته و با شش امتياز در رده پنجم ايستاده است در تبريز مقابل گيتي پسند صدرنشين قرار خواهد گرفت.
گيتي پسند در اين بازي براي حفظ صدرنشيني و هلال احمر براي رسيدن به صدر جدول تلاش خواهند كرد.
دبيري تبريز نيز كه با صدرنشين رقابت ها هم امتياز است و با هفت امتياز در رده دوم جا گرفته در اين هفته و در خانه ميزبان عمليات غيرصنعتي خواهد بود.
كم ترين هدفي كه تيم دبيري از اين بازي دنبال مي كند حفظ جايگاه دوم در جدول است و نيم نگاهي نيز به صدر جدول و گرفتن جاي گيتي پسند دارد.
شركت حفاري با ميثاق، شهرداري ساوه با شهيد منصوري و تاسيسات دريايي با ماهان تنديس ديگر بازي هاي روز دوم اين هفته از رقابت ها را برگزار خواهند كرد.
گيتي پسند، دبيري و ميثاق با هفت امتياز، ماهان قم و هلال احمر با شش، شهرداري تبريز، شهيد منصوري، شركت حفاري، شهرداري ساوه و فرش آرا با چهار، تاسيسات دريايي با سه و راه ساري، عمليات غيرصنعتي و زمزم اصفهان بدون امتياز در رده هاي اول تا چهاردهم قرار دارند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386