یکشنبه, 30 شهریور 1399 ساعت 09:38 ب ظ - 09(Sep) 20 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 4561

جمشید نظمی در آیین معارفه خود به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان اذربایجان شرقی، اظهار داشت: این مجلس پاسداشت خدمات مدیری است که سال‌ها در استان زحمت کشیده است و امروز تودیع می‌شوند.وی با بیان اینکه اسبقیان مدیرکل سابق ورزش و جوانان آذربایجان شرقی زحمات زیادی در دوران مسئولیتشان کشیده‌اند که با تمام تلاش راه ایشان را ادامه خواهیم داد، افزود: از این فرصت استفاده می‌کنم و قدردانی می‌کنم از تمامی مسئولین استانی که از ورزش استان حمایت کردند چرا که اگر حمایت‌های کلان استانی نبود ورزش آذربایجان شرقی نمی‌توانست این موفقیت‌ها را به دست آورد.

مدیرکل ورزش وجوانان آذربایجان شرقی در ادامه، با اشاره به اینکه موفقیت ورزش استان به تنهایی توسط اداره ورزش به دست نمی آید، تصریح کرد: باید برای تداوم موفقیت های موجود و حفظ آن از ظرفیت همه دستگاه های اجرایی، هیئت های ورزشی و سازمان های مردم نهاد استفاده کرد.

وی افزود: بنده دست همکاری به سوی همه‌ مسئولین استانی دراز می‌کنم و امیدوارم بتوانیم روند رو به رشد ورزش استان را به خوبی ادامه دهیم و جوانان آذربایجان شرقی استعداد حضور موفق را در عرصه های ملی و بین المللی برای کسب عناوین برتر ملی و جهانی را دارند.

نظمی در پایان از وزیر ورزش به خاطر اعتماد به وی قدردانی کرد و گفت: امیدوارم بتوانم پاسخ مثبتی به این اعتماد بدهم و اعلام می کنم که ورزش آذربایجان شرقی نقش خود در ورزش کشور را به خوبی ایفا خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 54