شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 03:20 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 4708

 صنوبری سرعتی زن تیم شهرداری تبریز  در خصوص پیروزی بزرگ تیمش مقابل شهرداری ارومیه با نتیجه سه بر صفر، اظهار داشت:این بازی بین مردم آذربایجان از حساسیت ویژه ای برخوردار بود. سوای این حساسیت ما نیاز داشتیم که این بازی را ببریم تا بتوانیم در بین چهار تیم اول لیگ قرار بگیریم.وی ادامه داد: من چند سال است که در تبریز حضور دارم اما همه لیگ یک طرف این بازی یک طرف! هواداران ارومیه ای و تبریزی در این دیدار شاهد یک رقابت بسیار جذاب از دو تیم بودند و بازی برای من بسیار ویژه بود و خیلی خوشحالم که توانستیم با اقتدار پیروز شویم.

ملی پوش تیم شهرداری با تشکر از هواداران هر دو تیم تاکید کرد:

    تماشاگران ارومیه ای زحمت کشیده بودند و تا تبریز آمده بودند که باید از این کار آنها تقدیر کرده و به آنها خسته نباشید بگوییم. از تماشاگران خودمان هم بسیار ممنون هستم که ما را تا آخر بازی تشویق کردند.

صنوبری خاطرنشان کرد:در شرایطی که تیم ما نیاز به بردن داشت پیروز شد و این نشان از قدرت تیم ما دارد چرا که واقعا لب پرتگاه قرار داشتیم و اگر پیروز نمی شدیم کارمان بسیار سخت می شد.

وی در پایان یادآور شد:

    امیدوارم هوادارنمان در بازی حساس مقابل رقیب مستقیم مان مشهد نیز همین گونه حضور یافته و ما را تشویق کنند چرا که آن بازی به مراتب از این بازی برای ما مهمتر است چرا که آنها رقیب مستقیم ما در جدول رده بندی هستند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 54