شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 12:53 ب ظ - 09(Sep) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 4753

محمد ایرانپوریان مدافع تیم تراکتورسازی در خصوص شکست تیمش مقابل پدیده اظهار داشت:واقعا نمی دانم که چه بگویم همه دیدند که ما از همان نیمه اول خیلی برتر از پدیده بودیم در نیمه دوم هم پس از دریافت گل موقعیت های خوبی روی دروازه حریف ایجاد کردیم و بازی بسیار خوبی انجام دادیم اما متاسفانه در زدن ضربات آخر کمی بی دقت بودیم و این یک قانون در فوتبال است که اگر نزنی می خوری!وی ادامه داد: پدیده گربه سیاه ما نبود چرا که اگر ما از موقعیت هایمان به خوبی استفاده می کردیم با اختلاف چند گل می توانستیم این تیم را شکست دهیم. متاسفانه مثل همیشه سرمان پایین است و حرفی برای گفتن نداریم.

مدافع تیم تراکتورسازی در خصوص شعارهای هواداران علیه سرمربی و مدیرعامل تیم خاطرنشان کرد:من در حدی نیستم که بخواهم هواداران را نصیحت کنم اما امیدوارم در هفته های آینده این مسائل تکرار نشود و تمرکزمان فقط روی بازی باشد. همه هواداران برای ما عزیز هستند و زحمت زیادی برای تراکتور کشیده اند اما تیم ما در شرایط فعلی ما به حمایت نیاز داریم و نباید چنین شعارهایی را در ورزشگاه شاهد باشیم.

وی در پایان تاکید کرد:همه چیز خوب است، تیم خوب و انشاالله که بتوانیم در هفته های آینده با کسب نتایج بهتر دل هوادارانمان را به دست بیاوریم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 54