یکشنبه, 06 مهر 1399 ساعت 12:47 ب ظ - 09(Sep) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 4888

مهدی کیانی کاپیتان تیم تراکتورسازی در مورد آخرین وضعیت تیم اظهار داشت: پس از دو پیروزی روحیه بخش مقابل سپاهان و الجزیره تیم از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی قرار دارد و امیدواریم در بازی هاب عدب نیز عملکرد خوبی داشته باشیم.


وی افزود:به یاری خدا دو بازی سخت مقابل سپاهان و الجزیره را با برد پشت سر گذاشتیم که این نتایج ما را از لحاظ روحی در شرایط بسیار مطلوبی قرار داده است. پیروزی مقابل الجزیره از اهمیت خاصی برخوردار بود چرا که پیروزی در بازی های اول در چنین تورنمنت هایی می تواند مسیر صعود را برای تیم ها هموارتر کند.

وی با دشوار دانستن بازی برگشت مقابل الجزیره در امارات تصریح کرد:بازی رفت به پایان رسیده است و ما باید این دیدار و نتیجه اش را فراموش کرده و با تمرکز و هوشیاری کامل در بازی برگشت مقابل الجزیره ظاهر شویم. کار سختی در امارات خواهیم داشت و باید هوشیارانه عمل کنیم و به تیم حریف فرصت استفاده از اشتباهاتمان را ندهیم. ما می توانیم با ارائه یک بازی منطقی الجزیره را در امارات نیز شکست دهیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 54