پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 09:26 ب ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 4951

سینا عشوری هافبک تیم تراکتورسازی پس از تساوی خارج از خانه تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت:بازی خیلی خوبی از دو تیم شاهد بودیم و به نظرم تماشاگران از دیدن آن لذت بردند. تیم ما هم بازی خوبی ارائه داد و حتی می توانست پیروز میدان نیز بشود.

وی در مورد عصبانیتش از خطای بنگر روی ایرانپوریان تاکید کرد:ایرانپوریان مثل برادرم می ماند و خطای شدیدی که بنگر روی وی انجام داد می توانست شش ماه این بازیکن را خانه نشین کند که این مساله مرا بسیار ناراحت کرد.

هافبک تراکتورسازی در خصوص ادعای بنگر که تراکتوری ها به اون فحش داده اند، خاطرنشان کرد:بنگر با این کارهایی که انجام داد فقط جو ورزشگاه را خراب کرد و به نظرم این سیاه بازی هایی که او انجام داد دیگر به درد نمی خورد. درست است که کوچکتر باید احترام بزرگتر را نگه دارد اما بزرگتر نیز باید خودش احترام خودش را حفظ کند.

عشوری در مورد پرتاپ نارنجک توسط هواداران پرسپولیس به پشت نیمکت تراکتورسازی تصریح کرد:هواداران پرسپولیس پس از حرکات بنگر تحریک شده و آن حرکات را انجام دادند و اینجا به وضوح می توانید فرق هواداران تراکتور را با سایر تیم ها ببینید که هیچ گاه در چنین صحنه هایی رفتارهای این گونه را از خود نشان نمی دهند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 54