پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 09:43 ب ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 4952
رئیس کمیته انضباطی درباره اتفاقات دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز گفت:به محض رسیدن گزارش، رای مربوطه را صادر خواهیم کرد.

 اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی گفت: "منتظر گزارش این بازی هستیم.جدای از آن چیزی که قطعا از سوی نماینده سازمان لیگ و مسئولین برگزار کننده مسابقه گزارش خواهد شد، آنچه که از تلویزیون دیدم بسیار نگران کننده بود.

 

به نقل از سایت رسمی فدراسیون، وی افزود: "پرتاب ترقه و نارنجک طبق آیین نامه انضباطی تخلف بوده و مطمئنا به طور جدی در این باره تصمیم گیری می کنیم. به دلیل اینکه این بازی ناظر انضباطی نداشت و از جزئیات آن بی اطلاع هستیم، به محض رسیدن گزارش، قطعا رای مناسبی را صادر خواهیم کرد."

رئیس کمیته انضباطی در پایان گفت: "بخشی از بازی را که از طریق تلویزیون تماشا کردم، شاهد درگیری دو بازیکن و به پرتاب نارنجک بودم. با توجه به اینکه این دیدار روزگذشته برگزار شد اما امیدوارم با ارائه هرچه سریعتر گزارش از سوی مسئولین سازمان لیگ و برگزار کننده این بازی، رسیدگی به تخلفات را در دستور کاری خود قرار دهیم و رای مربوطه را صادر کنیم. همانطوری که در هفته 21 با در اختیار داشتن گزارش تخلفات بازی، رای مسابقات فورا صادر شد."

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 54