سه شنبه, 08 مهر 1399 ساعت 12:59 ق ظ - 09(Sep) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 498

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: در روزي که مي‌توانستيم با 5 گل ميدان مسابقه را ترک کنيم به يک برد خفيف اکتفا کرديم.

مجيد جلالي پس از پيروي تيمش برابر راه‌آهن سورينت اظهار داشت: فکر مي‌کنم توانستيم فوتبالي ارائه دهيم که مردم آذربايجان دوست دارند. چيزي که امروز ارائه داديم حاصل کار جمعي، پشتکار و صبوري زياد بود.

سرمربي تراکتورسازي با اشاره به هوادران اين تيم گفت: انتظارم براي بازي آينده مقابل فولاد اين است که ورزشگاه يادگار امام (ره) پر شود زيرا در آن بازي به حضور هواداران نياز داريم و بايد موفق شويم تا خودمان را به عنوان مدعي قهرماني مطرح کنيم. از همه مردم آذربايجان مي‌خواهم که بازيکنان را تنها نگذارند. ما هم سعي مي‌کنيم در اين 2 هفته پيش رو تمرينات خوبي را انجام دهيم.

جلالي در مورد اينکه آيا براي افزايش توان گلزني مهاجمانش برنامه‌اي تدارک ديده يا خير گفت: ما در اين بخش کار کرديم ولي خيلي از مسائلي که اتفاق مي‌افتد شايد مشکل تکنيکي نباشد تا با چند جلسه تمرين برطرف شود. ما موقعيت‌هاي خوبي داشتيم ولي به هر حال خوشحالم که 3 امتياز بازي را به دست آورديم و به آينده اميدواريم.

او در مورد اينکه آيا قصد جذب برهاني را دارد يا خير گفت: ما هيچ صحبتي نداريم اين موضوع براي پيش فصل است که خود برهاني بدقولي کرد.

سرمربي در مورد تعويض‌هاي اجباري‌اش در اين بازي گفت: به هر حال اين اتفاقات دست مربي را براي اجراي برنامه‌هاي احتمالي‌اش مي‌بندد ولي جزئي از بازي است و با آن کنار ميآييم.

جلالي در مورد اينکه آيا ميان او و کاظميان دلخوري وجود دارد گفت: خيلي کم پيش آمده که ميان من و بازيکنانم دلخوري وجود داشته باشد تنها موضوعي که مي‌تواند باعث اين اتفاق شود بازي نکردن بازيکنان است و طبيعي است که آنها بايد شرايط را درک کنند من هميشه به آنها مي‌گويم نه به هيچ کدام‌تان لطف مي‌کنم و نه جفا. تنها کاري که فکر مي‌کنم به صلاح تيم است را انجام مي‌دهم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386