شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 05:17 ب ظ - 09(Sep) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 5113

بختیار رحمانی جزو آن دسته از فوتبالیست هایی بود که پس از مشخص شدن جعلی بودن کارت پایان خدمتش از حضور در تیم ملی محروم و با معرفی به سازمان نظام وظیفه ملزم به گذراندن دو سال خدمت سربازی در باشگاههای نظامی شد.

رحمانی پس از این اتفاق تیم تراکتورسازی تبریز را برای گذراندن دوران خدمت سربازی اش انتخاب و از نیم فصل دوم لیگ چهاردهم به عضویت این تیم در آمد. با توجه به برخی مشکلات قانونی این بازیکن به همراه چند بازیکن دیگر که وضعیت مشابهی داشته و به عضویت تیم تراکتورسازی در آمده بودند اجازه بازی در آن فصل برای تراکتورسازی را کسب نکردند تا اینکه در لیگ پانزدهم مجوز بازی برای آنها صادر شد.

حال بختیار رحمانی پس از پایان دوران خدمت سربازی اش به دنبال دریافت کارت پایان خدمت می باشد اما گویا در این راه با مشکلاتی مواجه شده است و موفق به دریافت این کارت نشده است. حال در این میان سوالی که پیش آمده این است که دلیل عدم صدور کارت پایان خدمت با وجود سپری کردن این دوره در تیم تراکتورسازی برای بختیار رحمانی چیست؟

تا کنون دلیل رسمی این موضوع اعلام نشده است اما دو دلیل عمده در محافل فوتبالی برای این موضوع مطرح شده که فقط در حد گمانه زنی می باشند. گروهی معتقد هستند که با توجه به تخلف صورت گرفته در زمینه جعل کارت پایان خدمت توسط رحمانی چنین مشکلی برای وی به وجود آمده و گروهی نیز اعتقاد دارند که با توجه به شرایط حساس تیم تراکتورسازی در لیگ و آسیا و نیاز به این بازیکن، صدور کارت پایان خدمت وی به بعد از پایان لیگ پانزدهم موکول شده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 54