شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 04:17 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 5151

 رئیس هئیت فوتبال آذربایجان شرقی پیروزی ها و اوج دوباره تیم ماشین سازی تبریز را باعث ایجاد نشاط و شادابی اجتماعی ویژه در تبریز دانست.

حاج جواد ششگلانی با اشاره به پیروزی تیم ماشین سازی تبریز در برابر تیم قدیمی نساجی مازندران گفت: دو تیم از تیم های ریشه دار فوتبال کشورمان هستندو پیروزی خانگی ماشین سازی تبریز در برابر این تیم سه امتیاز حساس و حیاتی را برای ماشین سازی به ارمغان آورد.
عضو شورای شهر تبریز با اشاره به حضور خود در تمرین تیم ماشین سازی تبریز در روز قبل از دیدار با نساجی گفت: من انگیزه و اراده زیادی در تک تک اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ماشین سازی تبریز مشاهده کردم و مطمئنم تدابیر  مدیریت رسول خطیبی به همراه غیرت بازیکنان باعث خواهد شد که امسال شاهد اوج ماشین سازی و صعود این تیم به لیگ برتر باشیم.
وی گفت: ماشین سازی تا رسیدن به لیگ برتر چهار بازی در پیش رو دارد و مطمنم اگر بازیکنان تیم با غیرت آذربایجانی به میدان بروند شرایط برای صعود به لیگ برتر در فصل جاری برای تیم کاملا مهیاست.
رئیس هئیت فوتبال آذربایجان شرقی گفت: تلاش، زحمات و حمایت هایی که شهردار، اعضای شورای شهر در خصوص تیم ماشین سازی تبریز انجام می دهند در کنار اراده، غیرت و زحمات بازیکنان و کادر فنی مجرب تیم باعث شده است تا تیم ماشین سازی وضعیت بسیار ایده آلی داشته باشد.
وی در پایان سخنانش با تقدیر از زحمات تمامی عوامل مرتبط با تیم ماشین سازی تبریز گفت: هئیت فوتبال آذربایجان شرقی حمایت از تمامی تیم های استان را وظیفه خود می داند خصوصا تیم ماشین سازی که نیازمند حمایت است و ما با تمامی قوا حمایت می کنیم تا انشالله این تیم به لیگ برتر فوتبال کشور صعود کند.

 

 

 

دیدگاه‌ها  

ماشین
/ # ماشین 1395-02-03 16:17
اگر بعضی ازآقایان بگذارند!!!!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386