شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 05:06 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 540
حمله تماشاگران تیم میثاق به داور و تیم دبیری تبریز

حمله تماشاگران تیم میثاق به داور و تیم دبیری تبریز
کادر فنی میثاق بازی را به حاشیه کشاند/ بازی نیمه تمام دبیری و میثاق

مدیرعامل باشگاه دبیری تبریز گفت: رفتار کادر فنی تیم میثاق موجب نیمه تمام ماندن بازی این تیم با دبیری شد .فرزین دبیری اظهار کرد: رفتار کادر فنی تیم میثاق موجب نیمه تمام ماندن بازی شب گذشته این تیم با تیم دبیری شده و این بازی باید سه بر صفر به سود تیم دبیری تبریز اعلام شود.

مدیرعامل باشگاه دبیری گفت: در دقیقه 34 بازی وحید شمسایی موفق شد گل سوم و تساوی تیم دبیری را به ثمر برساند که بعد از این گل بازیکنان و کادر فنی و به دنبال آن تماشاگران تیم میزبان برای اعتراض به زمین مسابقه یورش بردند و داور مسابقه نیز بازی را نیمه تمام اعلام کرد.

وی افزود: از ابتدای این بازی تماشاگران میثاق علیه تیم ما شدیدترین توهین‌ها را کرده و حتی پیش از این اتفاق نیز بازی برای دقایقی متوقف شد و سهراب خلیلی سرپرست تیم میثاق و خوراکچی سرمربی این تیم در طول بازی حاشیه های زیادی ایجاد کردند تا روی داوری این بازی تاثیر بگذارند.

فرزین دبیری تصریح کرد: تیم میثاق در 6 دقیقه باقیمانده بازی پنج خطایی بوده و ما نیز گل تساوی را به ثمر رسانده بودیم و از لحاظ روحی برای زدن گل برتری آماده بودیم و اگر بازی ادامه می‌یافت قطعا سه امتیاز این بازی را کسب می‌کردیم.

وی افزود در این بازی چندین بطری از سوی تماشاگران به سوی بازیکنان تیم ما پرتاب شد و حتی یکی از این بطری‌ها به سر من برخورد کرد.

دبیری در مورد اینکه چرا داور مسابقه حاضر به ادامه قضاوت این بازی نشد، گفت: وی معتقد بود در این سالن امنیت لازم برای ادامه مسابقه وجود ندارد و باز هم امکان حمله تماشاگران به زمین مسابقه وجود داشت.

مدیرعامل باشگاه دبیری تبریز در مورد وضعیت نهایی این بازی گفت: در این بازی تیم میزبان و تماشاگرانش به سوی داور و تیم ما حمله کرده و مانع از ادامه بازی شدند و ما نیم‌ساعت نیز در زمین مسابقه بودیم تا اگر نظر داور عوض شد به مسابقه بازگردیم و به طور حتم نتیجه این بازی سه بر صفر به سود تیم دبیری اعلام خواهد شد./فارس

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386