دوشنبه, 07 مهر 1399 ساعت 03:49 ب ظ - 09(Sep) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 5555

سبزپوشان تبریزی که با جذب بازیکنان بزرگ چهره متفاوتی به خود گرفته اند برای ماجراجویی در لیگ شانزدهم به خوبی تجهیز شده اند .

ماشین سازی تبریز پس از بیست سال دوری از سطح اول فوتبال ایران با درخشش بازیکنان بومی و رسول خطیبی در لیگ شانزدهم به عنوان سومین نماینده تبریز در لیگ برتر حضور دارد.

خطیبی که با تکیه بر بازیکنان بومی ماشین سازی را لیگ برتری کرده بود با تکیه بر تجربه قبلی خود در گسترش فولاد به خوبی می دانست که باید برای کسب نتایج دلخواه هواداران سبزها مسیری متفاوت را طی کند.

به همین دلیل با جذب تیموریان، صادقیان، گردانی، نریمان جهان، رافخایی، دقیقی و نریمان جهان در کنار جذب یک دروازه بان طراز اول تیمی مدعی را روانه لیگ شانزدهم کرده است. خطیبی با جذب بازیکنان متعدد ترکیب یازده نفره خود را تغییر داده تا این تیم با کمتر شباهتی به تیم های تازه لیگ برتری شده برای تبدیل شدن به قطب سوم فوتبال تبریز پا به مسابقات بگذارد.

ماشین سازان در دیدارهای ابتدایی کار دشواری به دلیل برگزاری بازی های خارج از خانه پیش روی خود دارند اما خطیبی در تلاش است تا با شروع موفق در لیگ شانزدهم بتواند از ابتدا با چهره یک تیم مدعی در لیگ برتر حاضر شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386