سه شنبه, 08 مهر 1399 ساعت 12:10 ق ظ - 09(Sep) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 5564

سرمربی سبزجامگان تبریز گفت: تلاش ما براین است که بتوانیم با کسب نتایج خوب محبت و حمایت خیل هواداران ماشین سازی را جبران نمائیم.

رسول خطیبی گفت: از روزی که در ماشین سازی مشغول بکار شده ام همواره مورد حمایت خالصانه هواداران خونگرم و فهیم ماشین سازی بوده ام.

خطیبی قبل از اعزام تیم ماشین سازی به اهواز برای مصاف با فولاد این شهر؛ در گفتگویی اختصاصی با اشاره به این موضوع که در هفته های ابتدایی طبعا تیم ها شناخت لازم از همدیگر را ندارند؛ اضافه کرد: گرمای این شهر یکی از مهمترین موانع ما در بازی اول به شمار می رود ولی با این همه ما تلاش خواهیم کرد که اولین گام در لیگ برتر را محکم برداشته و با دست پر و کسب امتیاز لازم میدان را ترک سازیم.

سرمربی برتر لیگ آزادگان در فصل گذشته با اشاره به این موضوع که مصدومیت اندو تیموریان و احمد کا مدار سبب عدم استفاده از ایندو در هفته اول در مقابل فولاد اهواز شده است؛ اضافه کرد: اندو از دیروز به تمرینات برگشته ولی بنا به تشخیص کادر فنی و بدلیل کاهش ریسک آسیب دیدگی مجدد وی در اهواز به میدان نخواهد رفت و کا مدار نیز می تواند از هفته چهارم تیم را همراهی نماید.

خطیبی در انتهای صحبت های خود با تقدیر از هواداران فهیم فوتبال شمالغرب کشور و بویژه ماشین سازی که در تمامی لحظات عاشقانه از تیم خود حمایت کرده و به کادر فنی انرژی بخشیده اند؛ افزود: هواداران نیز بدانند که محبت آنان در دل و جان من قرارداشته و تمامی سعی و تلاش ما خوشنودی آنان با کسب نتایج مطلوب است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386