پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 06:29 ق ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 5570

مدیرعامل باشگاه فرهنگی - ورزشی ماشین سازی انتخاب هئیت فوتبال آذربایجان شرقی به عنوان بهترین هئیت فوتبال کشور را به به رئیس این هئیت تبریک گفت.

دکتر میر معصوم سهرابی؛ رئیس سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز و مدیرعامل باشگاه فرهنگی -ورزشی ماشین سازی تبریز انتخاب هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی به عنوان بهترین هیات فوتبال کشور را به حاج جواد شکلاتی رئیس هیات فوتبال استان تبریک گفت.

در بخشی از این پیام آمده است: ...بدون شک توانمندی حضرتعالی به عنواندمدیری مدبر و توانمند در کنار بکارگیریرنیروهای متعهد؛ خلاق و ارزشی در انتخاب هیات فوتبال استان شهید پرور و ولایتمدارآذربایجان شرقی نقش اساسی داشته است.

در بخش انتهایی این پیام تبریک آمده است: من از طرف خود و قاطبه تلاشگران عرصه ورزش در نهاد اجتمایی شهرداری تبریز و همچنین باشگاه بزرگ ماشین سازی و هواداران فهیم آن انتخاب هیات فوتبال آذربایجان شرقی به عنوان هیات نمونه در سطح کشور را به جنابعالی و کارکنان آن نهاد تبریک عرض نموده و امیدوارم در سایه توجهات و حمایت ها و همکاری مستمر آن برادر ارجمند ؛ باردیگر شاهد رشد و شکوفایی استعدادهای ناب بومی در عرصه ورزش فوتبال بوده و باشگاه ماشین سازی نیز بتواند به جایگاه واقعی خود دست یافته و دل حضرتعالی و قاطبه هواداران فهیم خود را مسرورسازد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386