سه شنبه, 08 مهر 1399 ساعت 12:58 ق ظ - 09(Sep) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 5580

مهاجم تیم ماشین سازی تبریز به آینده بسیار امیدوار است؛ پیام می خواهد به روزهای خوب برگردد؛ خودش هم می‌گوید همه چیز دوباره خوب می‌شود .

پیام صادقیان استارت خوبی در لیگ شانزدهم زد. او که در ماه های گذشته حواشی زیادی درباره اش مطرح شده بود، سکوت کرد و با تحمل این مسائل تمرکزش را روی فوتبال خود گذاشت. صادقیان حالا با قدرت برگشته و دو پاس گلی که روز گذشته مقابل فولاد ارسال کرد، به خوبی نشان از انگیزه های ویژه او دارد. پیام می گوید به امید بازگشت به روزهای خوب گذشته همه تلاشش را انجام می دهد و تلاش می کند تا بتواند یاد پدرش را در ماشین سازی گرامی نگه دارد.

گفت وگوی با پیام صادقیان را پس از مدت ها سکوت این ستاره در ادامه می خوانید:

بازی سختی در اهواز داشتیم

بازی خیلی سختی در اهواز مقابل فولاد خوزستان داشتیم. جدا از شرایط آب و هوایی که واقعا گرم بود، تیم ماشین سازی بعد از 20 سال به لیگ برتر آمده و می خواستیم قدرت مان را ثابت کنیم. خداراشکر توانستیم بازی خوبی در گام نخست انجام دهیم و 3 امتیاز را مال خود کنیم. امیدوارم هواداران از ما راضی باشند و انشاءالله همین روند خوب را ادامه می دهیم.

امسال دنبال حاشیه نیستم

خدارا شکر می کنم که توانستم دو پاس گل در بازی دیروز بدهم و کادرفنی از من راضی بودند. من امسال تیمی را انتخاب کردم که بتوانم به اهدافم در آن برسم. برای زندگی آینده ام اهدافی را تعیین کردم و انگیزه زیادی دارم تا بتوانم بدون حاشیه به روزهای خوبم برگردم. امسال قصد دارم کمتر مصاحبه کنم؛ البته این موضوع بی احترامی به اصحاب رسانه نیست. خودم می خواهم بیشتر تمرکزم روی فوتبال باشد. خداراشکر که در اولین بازی عملکرد خوبی داشتم و امیدوارم همین شرایط برایم ادامه دار باشد.

تبریز بودم، خبر آمد در سفره خانه دستگیر شدم!

متاسفانه برخی افراد و یک سایت خاص مدام در ماه های گذشته علیه من مطالبی را بیان کرده اند. من حتی یک پست هم در اینستاگرام گذاشتم و توضیح دادم. یک سایت خاص که اولین بارش نیست چنین مطالب کذبی را منتشر می کند، باز هم دست به حاشیه سازی زده است. من با وکیلم هماهنگ کردم و قطعا از این سایت شکایت می کنم. من در خانه ام در تبریز نشسته بودم که ناگهان خبر آمد در سفره خانه دستگیر شدم! جالب است که از آن سایت به من گفتند «پ.ص» تو نیستی. ایرادی ندارد، من شکایت می کنم تا مشخص شد آیا ستاره مشهوری با نام اختصاری «پ.ص» داریم یا نه. آنوقت دادگاه حق را مشخص می کند.

شکایت می کنم

درست از زمانی که از پرسپولیس جدا شدم، حاشیه های متعددی برای من درست کردند. من مدام سعی می کنم مصاحبه نکنم و کمتر در دید باشم اما برخی دنبال داستان هستند. من تاکید می کنم کارهای شکایت از آن سایت انجام شده و از این پس هم هر رسانه ای بدون سند مطلب حاشیه ای از من منتشر کند، شکایت می کنم.

دست از سر من بردارید

پیام صادقیان امسال می خواهد فوتبال بازی کند! دست از سر من بردارید. من در این مدت چه حاشیه ای داشتم؟ بیایید منصف باشیم. من تصمیم گرفتم در شهر پدری ام فوتبال بازی کنم اما انگار برخی دوست ندارند این اتفاق بیفتد. با این حال بدانند که به جایی نمی رسند چون من تصمیمم را گرفته ام.

یاد «حسن زیکو» را زنده می کنم

ماشین سازی تیم پدری ام است. پدر من روزهای خوبی در این شهر داشته است و هواداران ماشین سازی برای او احترام زیادی قائل هستند. آنها لقب «حسن زیکو» را با پدرم داده بودند. وقتی رسول خطیبی به من پیشنهاد داد، اولین نفر با مادرم مشورت کردم و تصمیم گرفتم به تیمی بروم که پدرم سالها در آن بازی کرده است. از سوی دیگر رسول خطیبی مرا خوب می شناسد. او به خوبی می داند چطور باید از من بازی بگیرد. انگیزه بسیار زیادی دارد تا بتوانم با شماره 11 ماشین سازی که سالها بر تن پدرم بوده، یاد او را زنده نگه دارم.

حرف های زیادی برای گفتن داریم

امسال تیم جوانی داریم که چند بازیکن باتجربه هم در کنار این جوانان فعالیت می کنند. تلفیق خوبی از آب درآمده و شرایط بسیار خوب است. از سوی دیگر هواداران پرشوری داریم که تیم آذربایجان را حمایت می کنند. من همه جوره امیدوار هستم. تیمی که بازی یک بر صفر باخته را در آن شرایط آب و هوایی و گرمای شدید می برد، مسلما حرف های زیادی برای گفتن دارد. قطعا در آینده از ماشین سازی بیشتر خواهید شنید.

دلتنگی برای پرسپولیس؟

هواداران تیم پرسپولیس همیشه به من لطف داشته و دارند. نمی دانم چه بگویم؛ بی خیال ولی همه چیز خوب می‌شود. قول می دهم همه چیز خوب می شود. استارت خوبی در لیگ زدم و انشاءالله همینطور ادامه می دهم تا دوباره همان پیامی شوم که همه انتظار دارند.

گفت وگو: خبرنگار "ورزش سه"

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386