شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 07:37 ب ظ - 09(Sep) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 5581

هفته اول رقابت های لیگ شانزدهم برگزار شد و تیم ها به مصاف یکدیگر رفتند که در این بین خطیبی عنوان بهترین مربی هفته اول و پیام صادقیان نیز بهترین گلساز این هفته لقب گرفت.

نگاهی به بهترین های هفته اول لیگ برتر فوتبال؛

بهترین مربی: رسول خطیبی

خطیبی به همراه ماشین سازی تبریز در اولین بازی در اهواز به میدان رفت، آنها در این دیدار در برابر فولادی ها قرار گرفتند، خطیبی توانست با هدایت خود در این بازی و در حالی که با یک گل از حریف خود عقب بودند، ماشین سازی را به پیروزی برساند و در نهایت آنها جهت بازی را به نفع خود برگردانند و سه امتیازی شیرین را از جنوب به شمال غربی ببرند.

بهترین گلسازها: پیام صادقیان و ایوب کلانتری

پیام صادقیان پس از یکی دو فصل ناکامی، گویا امسال تصمیم گرفته است بازهم نام خود را بر سر زبان ها بیندازد، او در حالی که این روزها پیراهن ماشین سازی تبریز را بر تن دارد در اولین بازی توانست دو بار با پاس های خود بازیکنان این تیم را در موقعیت گلزنی قرار دهد، او با این دو پاس دو گل سه امتیازی پیروزی ماشین سازان را به وجود آورد.

بهترین تیم: نفت تهران، پدیده

نفتی ها در اولین بازی خود توانستند به یک تساوی ارزشمند دست پیدا کنند، آنها در حالی یک امتیاز بازی ابتدایی را از دیدار برابر استقلال را دست کردند که تا چند هفته پیش هنوز از وضعیت خود آگاهی نداشتند و همه چیز درباره این تیم در هاله ای از ابهام قرار داشت اما هرچه که بود بازیکنان جدید و قدیمی این تیم با مسئولیت علی دایی دور یکدیگر جمع شدند و توانستند از اولین بازی سربلند بیرون بیایند، نفتی ها اگر کمی هوشیارتر بودند و از موقعیت های متعدد خود نهایت استفاده را می کردند می توانستند در اولین دیدار خود سه امتیاز کامل را به دست بیاورند.

پدیده نیز توانست در اولین گام به یک پیروزی مهم دست پیدا کند، آنها در این بازی میهمان سپاهانی بودند که تغییر و تحولات زیادی در تیم خود به وجود آوردند و سرمربی تیم قهرمان روی نیمکت خود نشاندند، آنها در اولین بازی خود موفق شدند این تیم را با یک شکست دهند و سه امتیازی شیرین را به حساب خود واریز کنند، رضا مهاجری درباره تیمش گفته بود پس از پایان بازی های لیگ پانزدهم تمرینات خود را آغاز کردند.

بهترین گلزن: رحیم زهیوی

مهاجم اول خوزستانی ها در بازی آغازین این تیم توانست دبل کند، او در دیدار حساس این تیم در برابر تراکتورسازی توانست دو بار دروازه حریف را باز کند تا قهرمان فصل گذشته اولین میدان خود را دست خالی ترک نکند. زهیوی تنها بازیکن دو گله هفته اول لیگ شانزدهم بود.

بهترین گلسازها: پیام صادقیان و ایوب کلانتری

پیام صادقیان پس از یکی دو فصل ناکامی، گویا امسال تصمیم گرفته است بازهم نام خود را بر سر زبان ها بیندازد، او در حالی که این روزها پیراهن ماشین سازی تبریز را بر تن دارد در اولین بازی توانست دو بار با پاس های خود بازیکنان این تیم را در موقعیت گلزنی قرار دهد، او با این دو پاس دو گل سه امتیازی ماشین سازان را به وجود آورد.

ایوب کلانتری هم پس از جدایی از تبریزی ها به مشهد رفت و پیراهن سیاه جامگان را به تن کرد، وی در اولین دیدار این تیم توانست از تجربه بالای خود نهایت استفاده را ببرد و دو بار با پاس های خود امکان به ثمر رساندن را برای سایر مشهدی ها فراهم کند. سیاه جامگان نیز با همین دو گل توانست به پیروزی برسد.

بهترین گلر: شهاب گردان

گلر تازه پدیده در اولین دیدار توانست بدرخشد، شهاب گردان در حالی توانست در اولین دیدار در برابر سپاهان در اصفهان دروازه خود را بسته نگه دارد که یک پنالتی نیز از مهرداد محمدی مهار کرد تا پیروزی یک گله این تیم را مهمتر از پیش کند.

بهترین بازیکن: محمد ناصری

دروازه بان سیاه جامگان بدون شک یکی از مهمترین عوامل پیروزی این تیم در برابر ذوب آهن بود، محمد ناصری که دروازه بان اول کاظمی در بازی برابر ذوب آهن بود در این بازی و مخصوصا نیمه دوم، در برابر حملات بی وقفه ذوبی ها مقاومت کرد تا سه امتیاز لذت بخش را در اولین قدم نصیب مشهدی ها کند.

بازیکن پدیده: عباس عسگری

مهاجم جنوبی مشهدی ها در اولین دیدار این تیم توانست گل مهمی را در نیمه اول به ثمر برساند. عسگری که در این بازی در کنار زوج جنوبی خود یعنی رضا درویشی قرار گرفته بود توانست بازی قابل قبولی از خود به نمایش بگذارد تا پدیده هفته اول لیگ شانزدهم لقب بگیرد.

زیباترین گل: جابر انصاری

گل استقلالی ها در برابر نفت تهران توسط جابر انصاری به ثمر رسید، گلی که از روی پاس تودر کاوه رضایی به دست آمد، توپ ارسالی این بازیکن از روی خط محوطه جریمه توسط جابر انصاری با شوتی سرضرب راه دیگری جز دروازه نفت نداشت.

پرگل ترین بازی: تراکتورسازی – استقلال خوزستان

بازی افتتاحیه لیگ شانزدهم پس از پایان هفته اول، پرگل ترین بازی لقب گرفت، این دیدار در نهایت به تساوی دو بر دو رسید، تراکتورسازان در ابتدا توانستند دو بار دروازه تیم قهرمان را باز کنند اما در ادامه دو بار دروازه خود را باز شده دیدند تا بازی با چهار گل به پایان برسد.

کم گل ترین بازی ها: صبا – صنعت نفت، گسترش فولاد – پیکان

دو بازی هفته اول لیگ شانزدهم با تساوی بدون گل به پایان رسید، در بازی روز اول صبا در خانه خود با صنعت نفت آبادان به تساوی بدون گل رسید و در روز دوم نیز تیم های پیکان و گسترش فولاد در تبریز این نتیجه را تکرار کردند.

اتفاق ویژه هفته اول: رکورد فرکی در برابر برانکو شکست

پرسپولیس برانکو در هفته اول لیگ شانزدهم در برابر سایپای حسین فرکی قرار گرفت، این اتفاق در حالی افتاد که از دوران حضور برانکو روی نیمکت پرسپولیس این مربی موفق به شکست دادن فرکی نشده بود و پیروزی یک بر صفر پرسپولیسی ها در برابر سایپا، اولین برد را برای برانکو در برابر شاگرد سابق خود رقم زد.

پرکارترین داور: محمدرضا اکبریان

داور دیدار افتتاحیه لیگ شانزدهم، محمدرضا اکبریان، پرکارترین داور هفته اول لیگ برتر نام گرفت، وی که قضاوت بازی تیم های تراکتورسازی تبریز و استقلال خوزستان را بر عهده شد 6 بار دست جیب شد و کارت زرد به بازیکنان حریف نشان داد، این در حالیست که وی یک بار نیز اقدام به گرفتن یک ضربه پنالتی برای خوزستانی ها کرد.

ناکام های هفته اول: عبداله ویسی، نعیم سعداوی

عبداله ویسی که پس از قهرمان کردن استقلالی های خوزستان به اصفهان و تیم سپاهان آمد در اولین دیدار نتوانست به توفیقی دست پیدا کند، تیم متحول شده سپاهان در برابر پدیده و در اصفهان نتوانست به نتیجه ای بهتر از شکست یک بر صفر برسد.

نعیم سعداوی آلترناتیو اصلی دراگان اسکوچیچ در لیگ برتر بالاخره توانست به تیم محبوبش برسد و در لیگ شانزدهم روی نیمکت فولاد بنشیند. آنها در اولین بازی نتوانستند در خانه به موفقیت برسند، سعداوی و فولادی ها در حالی که بازی را با یک گل پیش بودند در نهایت با نتیجه دو بر یک در برابر حریف شکست خوردند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386