سه شنبه, 08 مهر 1399 ساعت 08:14 ب ظ - 09(Sep) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 5716

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز از هواداران تراکتورسازی تبریز بابت عدم شرکت در طرح سی ، نود گلایه کرد.

گفته های قلعه نوعی در مصاحبه پیش از بازی با سیاه جامگان:

در طرح سی نود شرکت کنید

تبریز قدمت 4500 ساله دارد و در بسیاری زا مسائل جز اولین هاست. چرا در طرح 30 ، 90 تنها 30 هزار نفر شرک کردند. بسیاری از تیم ها با این طرح مشکلاتشان حل شد و باید هواداران با شرکت در این طرح به باشگاه کمک کنند.

برخی ها با شان خبرنگاری بازی می کنند

برخی دوستان مطالبی را انعکاس می دهند که با شان خبرنگار بازی می کنند نامگذاری آنان به نام خبرنگار ظلم به خبرنگاران است. این چه خبری است که قلعه نوعی چاقو خورده است. چون آقایان یکسری ارتباطات دارند و دوست ندارند تراکتور نتیجه بگیرد .

مربی و مدیرعامل می آیند و می روند  تراکتور مال مردم تبریز است سه نفر هستند چون منافع شان نمی آید دست به هر کاری می زنند.این جوری که انعکاس دادند درگیری نبود. در آن مسائل جوری مسائل انعکاس داده شده بود که ما مقصر قلمداد شدیم. می خواهم کمک کنید. مدیرعامل ها و سرمربی ها رفته اند و تنها هواداران و حامیان تیم می مانند.

30 میلیون ترک داریم 5 درصد شرکت کنند مشکلات مالی حل می شود

. ما حداقل 30 میلیون ترک داریم که اگر 5 درصد کمک کند کمک بسیاری خوبی به تیم خواهد شد. درخواست دارم مردم با شرکت خود در طرح  سی نود خیلی از مشکلات ما را حل کنند. تنها 30 هزار نفر شرکت کردند

در دو سه سال اخیر تراکتورسازی با تیم های مشهدی مشکل داشته است. تیم فرهاد کاظمی تیم خوبی است و خودش مربی بوده است گه دنبال فوتبال بازی کردن بوده است.

بازی سختی خواهیم داشت. ما هنوز در اول راه هستیم. داریم روز به روز بهتر می شویم. تنها دغدغ ما تعطیلی لیگ است شرایط تراکتور با تیم های دیگر متفاوت است.

دغدغه ما این است که اگر تعطیلات به تیم ما ضربه می زند سودش را تیم ملی ببرد و به جام جهانی صعود کنیم.

استادیوم یادگار را دیدم / چمن اصلی 6 ماه بعد می آید

با پیمانکار چمن ورزشگاه صحبت کردم. از امروز نصب چمن ها شروع شده و چمن اصلی 6 ماه بعد آماده خواهد شد. ما چهار بازی انجام دادیم و 170 هزار جمعیت را از دست دادیم. در این بی پولی تراکتورسازی از بابت عدم حضور تماشاگران وحمایت در ورزشگاه و عدم بلیط فروشی لطمه خوردیم.

عده ای که خودی هستند چون منافع شخصی شان تامین نمی شود دارند به تراکتور ضربه می زنند. امیدواریم در آخر فصل شرمنده مردم آذربایجان نشویم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386