سه شنبه, 08 مهر 1399 ساعت 02:03 ق ظ - 09(Sep) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 5717

 تراکتور با گل‌های نیمه دوم، دو شوت از فاصله 15 متری با نتیجه ای قاطع سیاه جامه‌های سفیدپوش را برد.

گل های این بازی توسط ایرانپوریان (3، پنالتی ) ، حاتمی (58) و کیانی (90) به ثمر رسید تا همچنان صدرنشین لیگ باقی بماند .

هفته هفتم لیگ شانزدهم، سه شنبه 30/06/95، ساعت 16:45، ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی

داور: حسین زرگر کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی، عسگر محمدی

اخطار: میثم حسینی دقیقه 1 و موسی ترائوره دقیقه (59 و 84) از سیاه جامگان، هادی محمدی دقیقه 84 و سروش رفیعی دقیقه 90 از تراکتورسازیاخراج: موسی ترائوره دقیقه 84

تراکتورسازی:محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، هادی محمدی،‌ محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، مهدی کیانی، سینا عشوری، سروش رفیعی(3+90 علیرضا رمضانی)، محمد نوری(55 لوسیانو ادینیو)، محمد ابراهیمی و فرزاد حاتمی(83 شهرام گودرزی) - سرمربی: امیر قلعه نوعی

سیاه جامگان:آندره نازاریو، محمدرضا خانزاده، سیدمیثم حسینی(73 محسن آقایی)، رضا شربتی، حمیدرضا علی‌عسگری، مصطفی احمدی، ایوب کلانتری(46 سعید دقیقی)، روح‌الله سیف‌اللهی، پیام ملکیان، رضا درویشی(61 سعید مرادی) و موسی ترائوره - سرمربی: فرهاد کاظمی

شرح بازی:

تراکتورسازان با گل زودهنگام خود از روی نقطه پنالتی و پس از آن دو شوت و دو گل در نیمه دوم به برد مهم و پرگلی در برابر سیاه جامگان دست پیدا کرد.

همانطور که قابل پیش بینی بود شاگردان قلعه نویی این بازی را با حملات خود آغاز کردند و خیلی زود و در ثانیه بیستم بازی توانستند به یک ضربه پنالتی دست پیدا کنند، استارت ابراهیمی بین مدافعان سیاه جامگان با خطای مدافعان این تیم روبرو شد و ایرانپوریان موفق شد گل اول این بازی را به ثمر برساند. پس از این گل، تبریزی ها چند حمله دیگر روی دروازه حریف خود تدارک دیدند و در 10 دقیقه ابتدایی بازی موفق به تهدید دروازه حریف شدند اما شاگردان کاظمی نیز آرام آرام به پیش آمدند و توانستند بازی را به میانه میدان بکشانند و اتفاقا چند بار نیز دروازه حریف خود را تهدید کنند.

هرچند گل دقایق ابتدایی این نیمه تا پایان 45 دقیقه اول حفظ شد اما دو تیم بازی جانداری را ارائه دادند و بارها به تهدید دروازه های یکدیگر پرداختند که البته در این میان سهم شاگردان قلعه نویی بیشتر از حریف بود و حملات زهردار تراکتورسازی در چند مورد می توانست این تیم را با اختلاف بیشتری پیش بیندازد که هربار به دلایلی این اتفاق نیفتاد تا نیمه اول این بازی تا با همان یک گل به پایان برسد.

اما در نیمه دوم بازهم این تراکتورسازان بودند که توانستند با حملات خود بازی را آغاز کنند، آنها در دقایق ابتدایی چند بار دروازه حریف خود را با تهدید روبرو کردند، پس از 10 دقیقه ابتدایی این نیمه، سیاه جامگان میل به باز کردن دروازه حریف کردند اما در این میان ضدحملات زهردار تبریزی ها بازهم کفه ترازو را به نفع آنها کرده بود تا اینکه با استفاده از خلاء ایجاد بین مدافعان حریف آنها به گل دوم رسیدند.

پس از آن بازی کمی به تعادل رسید و اتفاقا مشهدی ها چند بار تا باز کردن دروازه حریف خود پیش رفتند که این اتفاق در نهایت نیفتاد و شاگردان قلعه نویی در دقایق پایانی از فرصت ایجاد شده خود نهایت استفاده را کردند و با به ثمر رساندن سومین گل خود، برد خانگی خود را پرگل تر و البته شیرین تر کردند.

حالا آنها با 15 امتیاز به صدرنشینی خود در جدول رده بندی ادامه می دهند و به استقبال تعطیلات لیگ برتر می روند.

شرح گل:

تراکتورسازی 1 سیاه جامگان (محمد ایرانپوریان، دقیقه 3) : حرکت هجومی تراکتوری ها در ثانیه بیست بازی و استارت محمد ابراهیمی با خطای مدافعان سیاه جامگان روبرو شد و محمد ایرانپوریان مطابق سنوات گذشته این توپ را برخلاف حرکت دروازه بان به گل اول این بازی تبدیل کرد.

تراکتورسازی 2 سیاه جامگان 0 (فرزاد حاتمی، دقیقه 58) : توپ دزدی بازیکنان تراکتورسازی باعث ایجاد یک حمله دیگر برای این تیم شد. یک و دوی حاتمی و ایرانپوریان با ضربه محکم مهاجم تبریزی از روی خط محوطه جریمه و در حالی مدافعان زیادی را کنار خود نمی دید ادامه یافت و دومین گل تراکتورسازان به ثمر رسید.

تراکتورسازی 3 سیاه جامگان 0 (مهدی کیانی، دقیقه 3 + 90) : یکی از آخرین حملات تبریزی ها در این بازی سومین گل را برای آنها در پی داشت و محمد ابراهیمی پس از صاحب توپ شدن توانست در موقعیت خوبی کاپیتان مهدی کیانی را صاحب توپ کند و این بازیکن نیز با شوت محکم خود از بین مدافعان سیاه جامگان این توپ را وارد دروازه کند.

بهترین بازیکن:

تراکتورسازان در این بازی توانستند بازی بسیار خوب و هجومی از خود به نمایش بگذارند و به همین دلیل بازیکنان زیادی از این تیم در پیروزی درخشیدند، مهدی کیانی که بازهم میانه میدان را از آن خود کرده بود و در دقایق پایانی موفق به گلزنی شد یکی از بهترین های تراکتورسازی بود؛ محمد ابراهیمی با به دست آوردن یک پنالتی و ارسال یک پاس گل و محمد ایرانپوریان با به ثمر رساندن یک گل و ارسال یک پاس گل دیگر بازیکنان موثر تبریزی ها در این بازی بودند.

دقایق حساس:

دقیقه 16 – سعید آقایی مدافع چپ تراکتوری ها پس از گذر از مدافع راست سیاه جامگان شوت خود را روانه دروازه حریف کرد اما ضربه زاویه بسته او توسط نازاریو دفع شد.

دقیقه 24 – ضربه ایستگاهی سیاه جامگان با ضربه محکم میثم حسینی دروازه اخباری را تهدید کرد اما این توپ پس از برخورد با بازیکنان تیم میزبان به کرنر رفت.

دقیقه 28 – پرتاب بلند عشوری کناره های محوطه جریمه به خالد شفیعی رسید و او نیز پس از استپ توپ شوت روپا و خطرناک خود را روانه دروازه نازاریو کرد اما این توپ با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 39 – ضربه ایستگاهی دیگری برای سیاه جامگان و این بار نیز علی عسگری این توپ را روانه دروازه حریف کرد اما شوت او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 42 – حمله دیگری از شاگردان قلعه نویی دروازه حریف را تهدید کرد، ضربه سر مهاجم تراکتورسازان با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 1+45 – موقعیت مناسبی در این دقیقه نصیب محمد نوری شد اما این بازیکن با تعلل خود این فرصت را از دست داد و پس از آن محمد ابراهیمی شوت خود را روانه دروازه مشهدی ها کرد اما این توپ نیز با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 55 – اولین حمله مهم نیمه دوم توسط تبریزی ها اتفاق افتاد و پاس آقایی از کناره های زمین به حاتمی رسید و او نیز موقعیت خوبی برای نوری ایجاد کرد اما این بازیکن بازهم نتوانست از این فرصت استفاده کند.

دقیقه 57 – ادینیو اولین موقعیت خود را پس از ورود به زمین روی پاس ابراهیمی و حرکت حاتمی به دست آورد اما ضربه آکروباتیک مهاجم برزیلی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 64 – تراکتورسازان بازهم از حفره ایجاد شده بین مدافعان سیاه جامگان استفاده کردند و این بار سروش رفیعی می توانست برای تیمش گلزنی کند اما این بازیکن با بی دقتی ضربه خود را روانه دروازه حریف کرد و نازاریو توانست این توپ را از آن خود کند.

دقیقه 66 – یک بار دیگر تبریزی ها می توانستند گلزنی کنند اما واکنش سریع نازاریو باعث شد تا رفیعی نتواند از فرصت خود استفاده کند.

دقیقه 67 – بعد از مدت ها سیاه جامگان دروازه حریف را تهدید کردند اما اخباری توانست ارسال بازیکن این تیم روی دروازه خود را مهار کند.

دقیقه 69 – ارسال تراکتورسازان پشت محوطه جریمه به ادینیو رسید و این بازیکن نیز ضربه محکم خود را به زیبایی به سوی دروازه حریف نواخت اما جاگیری مناسب نازاریو باعث شد تا این فرصت نیز با مهار او از دست برود.

دقیقه 72 – ضربه ایستگاهی تیم میزبان با پاس رفیعی به آقایی رسید اما ضربه این بازیکن با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 80 – ضربه ایستگاهی سیاه جامگان به طرز خطرناکی به سوی دروازه تراکتورسازی نواخته شد اما این توپ با واکنش زیبای اخباری به کرنر رفت.

دقیقه 81 – یک بار دیگر مشهدی ها دروازه تراکتورسازی را با خطر روبرو کردند و ضربه سیف اللهی تنها یک نوک پا از سوی مهاجمان برای گل شدن لازم داشت اما این اتفاق نیفتاد تا این موقعیت پس از لرزیدن تیرک دروازه از دست برود.

اتفاق ویژه:

در این بازی امیر قلعه نویی برای اولین بار موفق شد به یک پیروزی پرگل در برابر فرهاد کاظمی دست پیدا کند.

البته طلسم شکنی تراکتورسازی در برابر تیم های مشهدی را نیز می توان از اتفاقات مهم این بازی دانست، آنها در چند سال اخیر نتوانسته بودند در برابر تیم های مشهدی عرض اندام کنند و بازی های شان با تساوی و یا شکست به پایان می رسید همانند فصل قبل که با یک پیروزی برای سیاه جامگان و یک تساوی به اتمام رسید.

حواشی:

* لوسیانو ادینیو، مهاجم برزیلی تراکتورسازان از روی نیمکت این بازی را آغاز می کند.

* تراکتورسازان درگذشت یکی از هواداران نونهال خود را با نصب بنری در ورزشگاه تسلیت گفتند.

* دروازه بان اصلی سیاه جامگان، محمد ناصری در این بازی برای دومین بار روی نیمکت نشست.

* فردین عابدینی که این روزها با تراکتورسازان به تمرین می پردازد به همراه بازیکنان این تیم در میدان حضور پیدا کرد و شاهد گرم کردن بازیکنان این تیم شد.

*گل محمد ایرانپوریان در دقیقه سوم این بازی را می توان سریعترین گل لیگ در فصل شانزدهم دانست.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386