چهارشنبه, 02 مهر 1399 ساعت 02:08 ب ظ - 09(Sep) 23 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 5904

فرهاد کاظمی برای سومین فصل متوالی هدایت تیمی را در دست گرفت که کاندیدای اول سقوط قلمداد می شود تا نشان دهد ریسک پذیرترین مربی ایران است.

فرهاد کاظمی به عنوان جانشین رسول خطیبی هدایت ماشین سازی انتهای جدولی را در دست گرفت تا همان قصد دو فصل گذشته را تکرار کند.

نشستن روی نیمکت تیم های انتهای جدولی با امید به حفظ و بقای آنها در جدول از این مربی خوش فکر و کاربلد چهره ای خاص ساخته است، مردی که در مباحث روحی و روانی و شوک وارد کردن به این گونه تیم ها تبحر خاصی دارد.

باشگاه ماشین سازی در اولین تجربه لیگ برتری با رسول خطیبی و آن هم ستاره ریز و درشتی که جذب کرد نتوانست نتایج خوبی کسب کند تا جایی که با ایستادن در جایگاه شانزدهم جدول کاندیدای اول سقوط لقب گرفته است.

باشگاهی که با توجه به پتانسیل مالی خوب در نقل و انتقالات هر کاری دلش خواست انجام داد وقتی با رسول به بن بست خورد برای انتخاب سرمربی جدید هم اختلاف نظرات زیادی پیدا کرد اما در نهایت تصمیم گرفت به فرهاد کاظمی اعتماد و او را سرمربی برگزیند.

انتخابی که به نظر می رسد درست و به موقع باشد چون سرمربی سابق سیاه جامگان، راه آهن و ... با کارنامه ای که در این سال ها از خود برجای گذاشته نشان داده است بهترین گزینه برای نگه داشتن ماشین در لیگ برتر و حفظ سه سهمیه آذربایجان شرقی و تبریز در لیگ برتر است. مردی با عقاید و تفکرات خاص که مهمترین شاخصه اش ترغیب روحی و روانی شاگردانش برای حس برتری جویی است.

حالا فرهاد کاظمی با تیمی نسبتا پرمهره به مراتب کاری آسان تر از باشگاه های قبلی مثل راه آهن و سیاه جامگان پیش رو دارد تا برای خود رکوردی جالب توجه خلق کند.

ماشین تبریزی از امروز استارت خود با یک مربی کاربلد را می زند تا از انتهای جدول جدا شود و در گام نخست هم باید به مشهد برود و در جدال با تیم سابق سرمربی جدیدش برای سه امتیاز بجنگد، مصافی پر از حساسیت و حاشیه که می تواند نگاه های زیادی را به خود جلب کند.

سرمربی جدید ماشین سازان در دو فصل گذشته با نگه داشتن راه آهن و سیاه جامگان در روز پایانی لیگ برتر برای خود رکورد جالبی به ثبت رساند که این رکورد امسال با ماشین سازی می تواند ارتقا پیدا کرده و فرهاد کاظمی را به مردی دست نیافتنی در این راه تبدیل کند. از همین رو باید به انتظار نشست و دید ماشین سازان تبریزی در ادامه فصل با سرمربی جدید خود چه عملکردی خواهند داشت.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386