شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 02:13 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 612

آی نیوز - مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز طی نامه ای به استانداری آذربایجان شرقی خواستار مداخله ایشان در موضوع دخل وتصرف غیر قانونی و سوء استفاده  از مقام و موقعیت شغلی رئیس هیئت فوتبال آذربایجان شرقی شد.

در قسمتی از این نامه آمده است: جناب آقای استاندار خواهشمند است حضرتعالی با عنایت به سوابق درخشان مدیریتی در کسوت مقدس پاسداری و وکالت مجلس شورای اسلامی و قوه تمییزه حق از باطل و اجماع مسئولین ورزش استان و شورای شهر تبریز ضمن مواخذه و استیضاح از ششگلانی به خاطر دخل وتصرف غیر قانونی و سوء استفاده  از مقام و موقعیت شغلی و استیفای ناروا عینا مال موضوع مصوبه شورای شهر تبریز را از چنگ مشارالیه آزاد و موجبات شادی هواداران دیرینه ترین تیم فوتبال استان و بازیکنان و کادر فنی را فراهم نمایید.

عین متن نامه مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز به استاندار آذربایجان شرقی، دکتر اسماعیل جبارزاده به این شرح است:

محضر جناب آقای دکتر جبار زاده؛ استاندار محترم آذربایجانشرقی
با سلام وتحیت
احتراما اجمالا به استحضارحضرتعا لی میرساند که کارخانه ماشین سازی در سال 89 از تیمداری باشگاه ماشین سازی انصراف وتیم فوتبال ماشین سازی به شرکت پتروشیمی وسپس به آقای دکتر دبیری و بعدا طبق صورتجلسه مورخ  15/06/92  استانداری به هیئت فوتبال استان (پیوست شماره 1) واگذار گردید که آقای ششکلانی طی حکمی اینجانب (سینا اصل محمدپور )را به سمت مدیر عامل باشگاه منصوب نمودند.(پیوست شماره 2)
مع الوصف هیئت فوتبال در تاریخ 25/08/91 تیم فوتبال ماشین سازی را برابر صورتجلسه(پیوست شماره3) به موسسه مالی اعتباری خیر واگذار نمودند و موسسه یاد شده نیز طی حکمی مجددا اینجانب را به سمت  مدیر عامل منصوب نمودند. (پیوست شماره4)
نهایتا موسسه جوانان خیر بعد از حدود چهل روز از تحویل باشگاه  توسط دستگاه قضایی کشور ممنوع الفعالیت و سران جوانان خیر نیز دستگیر و هم اکنون نیز در بازداشت هستند.
در این ایام چهل روزه اینجانب در قبال قرارداد بازیکنان فصل 92-91 مبلغ 000/220/421/2 ریال چک شخصی خود را برابر دستور مدیر عامل جوامان خیر بابت قراردادها به بازیکنان داده ام که هم اکنون نیز در دست دارند.(پیوست شماره5).
با توجه به شرایط پیش آمده و دستگیری عوامل جوانان خیر حقیر به آقای ششگلانی مراتب  انصراف از مدیر عامل باشگاه به دلیل عدم وجود منابع مالی اعلام وبا جواب منفی نامبرده مواجه شدم. فلذا حقیر با مراجعه و نامه نگاری با موسسه  کوثر (به خاطر ادغام با جوانان خیر) با پاسخ  غیر قانع کننده روبرو گشتم(پیوست شماره6). بنابراین از برج  دهم سا 91 تمامی هزینه ها را ناچارا از جیب خودم به خاطر از هم نپاشیدن تیم در آن برهه از زمان انجام دادم که حدودا 200 میلیون تومان را تا حال شامل می گردد(پیوست شماره7) .
لذا برای ادامه کار و جلوگیری از سقوط تیم به دسته 3 ضمن مکاتبه با شورای محترم کلانشهر تبریز  شور ای محترم مبلغ 300 میلیون تومان کمک به باشگاه را مصوب نموده که شهردار محترم وقت جناب دکتر نوین مبلغ 200 میلیون تومان کمک غیر نقدی که یک باب مغازه در بازار مطهر تبریز را به باشگاه ماشین سازی اختصاص دادند که متاسفانه آقای جواد ششگلانی بنا به ادعای طلب از موسسه جوانان خیر و با اعمال نظر و سوء استفاده از موقعیت شغلی رییس شورای شهر وقت و رییس هیئت فوتبال استان  کمک یاد شده را بلوکه نموده وما را از رسیدن به حقوق حقه خود و باشگاه محروم نموده است.
همچنین از طرفی با توجه به بدهی کلان باشگاه به سازمان ها و هتل ها و موسسات و فروشگاه های ورزشی و شرکتهای مسافرتی و هواپیمایی ها و غیره... بالغ بر 106 میلیون تومان از فصل قبل (پیوست شماره8) و 260 میلیون تومان بابت چک های صاذره در وجه بازیکنان علاوه بر هزینه کرد بالغ بر 200 میلیون تومان توسط بنده. به همان کمک غیر نقدی شورای شهر پیش از پیش نیازمندیم.فلذا جهت احقاق حق با اکثر نهادهای قانونی استان اعم از مدیر کل بازرسی-شورای محترم کلانشهر تبریز-دادستان استان- مدیرکل تربیت بدنی و غیره مکاتبه نموده ایم.
وایضا در سفر انتخاباتی استانی آقای روحانی  به تبریز مراتب تصییع حقوق باشگاه ماشین سازی توسط ریاست محترم به اصطلاح هیئت فوتبال به استحضار ایشان ابلاغ و جناب رییس جمهور قول مساعد مبنی بر حل موضوع ودر جهت استیفای حقوق 200 میلیونی باشگاه را تعهد و در جمع هواداران ماشین سازی در باغشمال تبریز سه بار شخصا شعار یاشاسین ماشین سازی سر دادند.
با این اوصاف برابر قرارداد شماره   69-29/110   مالکیت و 100% سهام باشگاه توسط مدیر کل محترم ورزش وجوانان که نقش بسزایی در احیای ورزش استان دارند با قول مساعد مبنی بر اخذ مبلغ 200 میلیون تومانی از ششگلانی و رد آن به اینجانب امتیاز باشگاه به حقیر وا گذار گردید(پیوست شماره 9 ) که علیرغم  دستور مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان جناب آقای دکتر اسبقیان دایر بر استرداد مبلغ مذکور ضمن بی اعتنایی به دستور بالاترین مسئول ورزش استان  و ریاست محترم شورای کلانشهر تبریز جناب آقای دکتر دبیری که تماما و موکدا اذعان دارند که مصوبه شورای شهر فقط و فقط به نام باشگاه ماشین سازی تصویب گردیده ولا غیر.
علی ایحال خواهشمند است حضرتعالی با عنایت به سوابق درخشان مدیریتی در کسوت مقدس پاسداری و وکالت مجلس شورای اسلامی و قوه تمییزه حق از باطل و اجماع مسئولین ورزش استان و شورای شهر تبریز ضمن مواخذه و استیضاح از ششگلانی به خاطر دخل وتصرف غیر قانونی و سوء استفاده  از مقام و موقعیت شغلی و استیفای ناروا عینا مال موضوع مصوبه شورای شهر تبریز را از چنگ مشارالیه آزاد و موجبات شادی هواداران دیرینه ترین تیم فوتبال استان و بازیکنان و کادر فنی را فراهم نمایید.

مدیر عامل باشگاه ماشین سازی تبریز
سینا اصل محمد پور
رونوشت :
-دفتر مقام معظم رهبری (دام ظله العالی)
-دفتر نهاد ریاست جمهوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386