جمعه, 04 مهر 1399 ساعت 12:34 ق ظ - 09(Sep) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مهاجم برزیلی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: یک قهرمانی به هواداران تراکتورسازی بدهکار هستیم.

ادرلوسیانو ادینیودرباره وضعیت تراکتورسازی اظهار داشت: تمرینات تراکتورسازی منظم و پرقدرت دنبال شده است. امروز نیز بچه ها با تمام توان به تمرین خود پرداختند تا آماده بازی سخت مان مقابل سیاه جامگان شویم. آنجا با توجه به شرایط زمین کارمان دشوار است و می دانیم دیگر در لیگ هیچ مسابقه ای آسان نیست.

وی افزود: تراکتورسازی از حالا به بعد در هر مسابقه ۱۱ جنگجو دارد که روی پیروزی تمرکز کرده اند. در بازی با سیاه جامگان هم این ۱۱ جنگجو تلاش خواهند کرد تا بهترین نتیجه را کسب کنند.

مهاجم برزیلی تراکتورسازی درباره شانس قهرمانی تراکتورسازی گفت: ما می دانیم که ناامیدی خوب نیست. کاری نداریم که پرسپولیس چه نتایجی می گیرد. روی کار خودمان تمرکز می کنیم. ما باید در لیگ و جام حذفی بهترین بازی ها را انجام دهیم.

ادینیو خاطرنشان کرد: هواداران تراکتورسازی یک جام ازما طلبکار هستند و ما اگر هم در لیگ نتوانیم قهرمان شویم همه تمرکزمان را روی جام حذفی خواهیم گذاشت.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386